کادر پزشکی خانواده و دوستان کمک به او در غلبه ویروس

در مارس 23, زمانی که 25 سال Vikram (تغییر نام) از Tagarapuvalasa آمد به می دانم که گلو و بینی سواب آزمایش COVID-19 مثبت او را در هم شکسته شد و رفت به افسردگی می شود. او فکر کرد که او نزدیک شدن به پایان خود را و روی تخت دراز کشیده و در انزوا ward, او شروع به خود را به یاد روزهای خوبی که او در حال صرف با خانواده خود را. او صحبت خود را و تعجب که آیا او خواهد آمد از آن زنده است.

ثابت و تشویق و تقویت روحیه توسط پزشکان و پرستاران که با حضور او به آرامی شروع به نوبه خود او را خوش بینانه است. پس از 19 روز از درمان او بازگشته است روی پای خود است و مشتاق به دنبال رویاهای ناتمام.

او در حال حاضر یک منبع الهام بخش برای بسیاری از دیگران در این بخش نشان می دهد که اعتماد به نفس و نگرش مثبت به کار شگفتی در غالب ویروس.

خود انزوا

پس از بازگشت از بیرمنگام, انگلستان در مارس 17, زمانی که بسیاری از خارجی عودت شد گزارش مثبت برای رمان coronavirus Vikram تصمیم به خود منزوی به مطمئن شوید که او دیگران را آلوده و تصمیم حمایت خانواده است. بعد از آن او به طور داوطلبانه برای تست کردم و خود بستری در بیمارستان.

“من اعضای خانواده’ نماز و ثابت انگیزه به من قدرت برای غلبه بر بیماری است. من مدیون دوستان من که نگه داشته من درگیر از طریق چت به روز رسانی ها و بازی ها از طریق تلفن و سوار افسردگی دور,” او گفت:.

‘مدیون بخش تیم’

این واقعیت است که میزان زنده ماندن افراد در گروه سنی 20-40 بسیار بالا بود که همه نگه داشته بود به یاد او به او اعتماد به نفس زیادی به او گفت هندو.

25 ساله گفت که او هرگز فراموش خدمات پزشکان و پرستاران و بهداشتی و دیگر کارکنان در بیمارستان دولتی برای قفسه سینه و بیماری های مسری (GHCCD). “کارکنان شد بی باک و نوع در قلب است. آنها را نگه داشته من روحیه بالا و با گفتن این که من می تواند آن را به جلو خواهد بود و به زودی مرخص. آنها دعا برای بهبودی من و درمان من مثل یک عضو از خانواده خود را که من هرگز فراموش نکنید که در زندگی من” گفت: Vikram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید