مراقبه بر پا

هنرمند Anthoni Guruz تا به حال بسیاری از بی خوابی شبانه در سال گذشته است. خسته پس از یک روز طولانی را پیاده روی تلاش خود را در گرفتن برخی از shut-eye خواهد بود با غلبه بر ترس از دست دادن او کتاب محتوی قطعات کوتاه ادبی و قلم در موقت خود را کنار جاده زیستن برای شب. این ترس نیز به خودی خود آشکار در صفحات خود sketchbook. در ماه ژوئن سال گذشته هنرمند سوار بر یک 20 روز سفر (پوشش تقریبا 30 کیلومتر در هر روز) در جستجو از مناظر و افکار و تجارب است که بعدها خود را تشکیل می دهند MPhil پایان نامه.

“از ناپلئون به مارکو پولو هر کس مستند سفر خود را در کلمات. نه بسیاری از جدولها آن را در نقاشی می گوید:” Anthoni.

یک طراح گرافیک حرفه ای بیش از 10 سال گذشته Anthoni متوجه شد که او مجبور به تمرکز فقط در زیبایی شناسی خود را با این نسخهها کار. این چیزی است که او می خواست برای تغییر از طریق مجموعه ای با عنوان گردشگاه طرح که متشکل از مطالعه نقشه ها در یک نواخت — از مناظر افکار و واکنش ها — در طول سفر خود را از چنای به نگپتینم ، آنها به تازگی بر روی صفحه نمایش در لویولا و در تامیل نادو J Jayalalithaa موسیقی و هنرهای زیبا دانشگاه.

Meditation on foot

به عنوان یک کودک Anthoni اغلب به گوش مادرش صحبت در مورد پدرش athaiکه راه رفتن تمام راه را از روستای خود حمل انواع هدایای بالای سر او و ران او به دیدن پدر خود را. این بود که الهام بخش در پشت سفر خود را.

هر صفحه از نوت بوک است که در سفر با او — در حال حاضر هر پاره شده و نمایش داده شده بر روی یک تخته چوبی — دارای عمیقا شخصی از داستان برای گفتن; گاهی از تجارب گاهی اوقات از آنچه او شنیده یا احساس در لحظه. او شلاق را ارزشمند کتاب محتوی قطعات کوتاه ادبی و قلم هر بار که چیزی به او زده: شکستن خود اشتغال ذهنی با گرفتن زیبایی و دادن به احساسات خود را به طور کامل. در یک چنین نمونه روز به سفر زمانی که او وارد نزدیکی مرککنم یک آشنا عطر که او در ارتباط با دوران کودکی خود را به غلبه او.

Meditation on foot

“من در ابتدا فکر کردم کسی پوشیده از گل ها و رفت و در جستجو از آنها” به یاد می آورد 32 ساله به ما زل زل نگاه کردن در این طرح می گوید که این داستان. پس از تلاش های بیهوده او کشف یک درخت گل که به نام او که در آن او را برای ساعت ها در سکوت اند ، او اذعان می کند که بو و صدا هستند و خود باعث. کل مجموعه اختصاص داده شده به انواع بوها و صداها او مواجه می شوند در سفر خود را نه به عنوان یک شگفتی آمده ،

بخش اختصاص داده شده به تلفن های موبایل های مختلف او شنیده ام او تفسیر هر یک از آنها را به تصویر کشیده و به طور کامل از طریق اشکال است. با اشاره به یک سری زده با مثلث کوچک است که حرکت در یک خوشه و در عین حال سقوط در برابر یکدیگر بصری به تصویر کشیدن یک کلاغ caw او می گوید: “Cawing نیست با صدای دلنشین. من برای پیدا کردن آن شبیه به صدا می آید که زمانی که یک فرد دروغ گفتن به دیگری. کلمه “مخالف” است چه با من گیر کرده می گوید:” Anthoni.

Meditation on foot

یکی دیگر از قاب است که یک نقاشی از چهره خود در داخل یک dargah که او در سفری در راه است. او می تواند دیده می شود, روشنایی, روغن چراغ در مقابل حرم به وصف ناپذیر و عمدتا پس زمینه سیاه و سفید. “آنچه مرا مجذوب این واقعیت است که لامپ های ارائه شده به یک دیوار سیاه” به یاد هنرمند.

زمانی که او شروع, صفحه اول خود را خالی sketchbook تا به حال نقاشی های خود را جفت صندل که او را از طریق سفر است. سفر نبود عاری از مناظر ناخوشایند — اغلب زمانی که او راه می رفت در شب او افتاد بیش از یک مرده سگ یا گربه که ممکن است کاهش یافته طعمه به سرعت اتومبیل. او در بر داشت بسیاری از بطری الکل هم که دور انداخته شد در امتداد کنار جاده. در طول این دوره از سفر خود Anthoni مجبور به ترک پشت بسیاری از veshtis او می خواهم بسته بندی شده و یک فلز بطری آب (که به او ارائه شده به یک تشنه دانش آموز او را در راه ملاقات کرد) به سفر پیش رو سبک تر است. لباس او و اضافی veshti به خواب و کیسه تنها او را از اصحاب جدا از هنر خود-متعلقات مربوط.

“چیزی که من طرح ، آن را نیز به همین دلیل من قادر به طرح بسیاری از چیزهایی که من دیدم. این است که احتمالا اولین کاری که من انجام داده اند به طور کامل برای خودم” آمده Anthoni.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید