آن را گرفته و شش سال عجیب و غریب برای هند و سوئد کمدی در زنانه ظلم و ستم را به نهایت دریافت یک پخش در کشور در قلب خیلی از آن در نظر است. در آینده نزدیک در پاشنه نشان می دهد در بنگلور اصلاح رنگ برگزار خواهد شد در بمبئی این هفته است. این بازی شده است ابداع شده توسط هنرمندان Swati دس و Spatica Ramanujam و کرون مدیر بیورن Dahlman. در بی قراری پس از سال 2012 در دهلی نو, تجاوز گروهی و در سراسر جهان خشم و انزجار آن باعث احتمال برخورد بین همکاران به سرعت افزایش یافت و از یک بازی گاه به گاه مکالمه نامحدود با استدلال آشکار مرحله بالقوه است.

“بازی شروع به عنوان یک نگاهی به در چگونه موقعیت زنان در جامعه هند بود که به نمایندگی در اروپا و به خصوص توسط رسانه های اسکاندیناوی می گوید:” دس. این دیدگاه معتبر بود به گفته او اما همچنین یک بعدی و اغلب احساسی و عاطفی است. از طریق شخصیت یک بازیگر زن هند در تلاش برای شکستن به جریان اصلی فیلم هندی, صنعت, اصلاح رنگ, درست به مجموعه سیاست های ذاتی در آن عنوان شد مدیتیشن در طبقه و نژاد و جنسیتی و مردسالاری حاکم بر آن است. آن است که یک همکاری بین اوپسالا مبتنی بر Bananteatern بنگلور را Mukha موغام کمپانی تئاتر و هنرهای نمایشی جمعی Bonthrop.

اخلال نگاه

در سوئد این بازی تدارک دیده شده در اماکن عمومی و دانشگاه ها implicating آن مخاطبان در زل زل نگاه کردن آن تلاش برای براندازی. در واقع در یک ‘meta’ لحظه Dahlman گام به ‘بازی در بازی در بازی به عنوان یک فرهنگی کوته بینانه مدیر صحنه که فتنه انگیز بازیگران را در طول نیمه دوم در یک عمل اعتراض خود انتخابی طرح داستان خود را. البته این نشان دهنده زندگی واقعی کار تیمی بین مدیران و همکاری آنها به اشتراک گذاشته. “شرایط [به عنوان] دلخراش در سطح شخصی به عنوان اخلال در سطح سیاسی و همچنین یک لایه از پوچی می گوید:” Dahlman را فشار دهید توجه داشته باشید. “این کاملا ضروری است به برجسته پوچی و از طریق خنده درک حماقت باور نکردنی است که نوع بشر قادر است.” در هند آن کیفرخواست از مردسالاری است که اثبات می شود این بازی را به کارت ویزیت.

در اصلاح رنگداس نقش شخصیت های متعدد از جمله چند مرد با اغوا کننده braggadocio که ما شاهد بوده ایم در به نوبه خود او را به عنوان Petruchio در Deshik Vansadia را جنسیتی عبور رام کردن از پتیارهکه باز در سال 2018 است. سال گذشته به عنوان بخشی از یک گروه بین المللی از بازیگران گرفته شده از پراگ شکسپیر شرکت در تابستان شکسپیر فشرده آموزش برنامه وی به یکی دیگر از شخصیت مرد که کنت در Kevin جان هاپکینز’ King Lear. و در هفته آینده در یک مراسم افتتاحیه او در نقش دو نوجوان انقلابیون مرد و زن در ماهش Dattani آخرین کار به عنوان نویسنده و کارگردان, عکس از طلوع آفتاب سوزان. “بازی های جنسیتی به دور از خود چیزی است که من پیدا چالش برانگیز و جذاب,” او می گوید. که گفت: اینها نه ازلی قطعات و در حال حاضر دوگانگی میشدند که شاید فراتر از جنسیت. در شاه لیر, مثلا تبعید ارل کنت صرف بیشتر از بازی در حال اجرا زمان مبدل به عنوان روستایی Caius. حتی Petrucio در misogynistic جنون است که رام کردن از پتیاره, بازخرید توسط داس مطالعه از او به عنوان یک ویژه فردی به جای یک رمز برای مردسالاری. در Dattani قطعه مذاکره Khudiram بوز آسیب پذیر teenage که بیان مردانگی بود کاملا متفاوت است. “مطلق حضور جنسيت به عنوان آن را با Petrucio است و نه چیزی است که من تجربه در این بازی که بیشتر در مورد شخصیت های آن’ آرمان شور,” او توضیح می دهد.

Dattani فیلم Das کنار Shubham Chaudhury در بازی های خود را در مورد دو کمتر شناخته شده نوجوان شهدا — فوق بوز, به دار آویخته در 18 برای بمب گذاری در مظفرپور و Thillaiyadi Valliammai یک تامیل satyagrahi در آفریقای جنوبی که در ساعت 16 بعد از سه ماه با کار سخت در Maritzburg. هر دو دس و Chaudhury متناوب بین دو personas — یک بار دیگر غیر قابل مقاومت دوگانگی در یک بازی است که در استخدام چوب-مبارزه به عنوان یک بصری موتیف. Valliammai و بوز سوال اقتصادی و سیاسی هژمونی در جالب مقایسه با روز دوم فشار از ناسیونالیسم که به دنبال تحمیل یک برتری است که در آن lathi تبدیل به یک نماد ظلم و ستم.

اصلاح رنگ در فوریه 7 و 8; عکس از طلوع آفتاب سوزان در فوریه 12; اطلاعات بیشتر در bookmyshow.com

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی