Meenakshi Sundareswar معبد آسمانی عروسی می رود دیجیتال برای اولین بار

هزاران نفر از مردم وارد شده به گوشی های تلفن همراه و لپ تاپ برای تماشای اولین به طور کامل دیجیتال آسمانی عروسی مشهور Meenakshi Sundareswarar معبد مادورای در روز دوشنبه.

در پی COVID-19 اعضای معبد دولت گفت که جانبازان که معمولا ازدحام معبد در جمعیت های بزرگ ستایش آنها را برای حرکت به سمت زندگی telecasting تابع از طریق اینترنت.

معبد Meenakshi مشترک کمیساریای N. Natarajan گفت که مردم از کانادا و ایالات متحده آمریکا که معمولا منتظر این رویداد به telecasted و سازمان دیده بان در تاریخ بعد خوشحال بودند در مورد دیدن این مراسم را در تمامیت آن.

آسمانی عروسی شروع در 8.15 صبح طبق معمول و به این نتیجه رسیدند حدود 10.30 صبح در Sethi مندپم نزدیکی سوامی Sannithi. خداوند Sundareswarar و Piriyavidai آورده بودند به مندپم اول. آنها پس از ورود الهه Meenakshi. تمام خدایان بودند در لباس روشن و جشن رنگ استادانه درست شده با گل, دکوراسیون. گره گره خورده بود بین 9.05 صبح 9.30 صبح

هر سفارشی هزاران نفر از زنان خود را تغییر mangalsutra یا مقدس موضوع را به عنوان یک علامت از تجدید اوراق قرضه در خانه های خود. به دنبال اين بود كه ‘Deepa aradhanai’, ارائه از آتش مقدس انجام شد.

تنها چهار کشیش یک تعداد انگشت شماری از معبد کارکنان یک فیلمساز یک oodhuvar و tavil نوازنده حضور داشتند در این مراسم است. پرسنل پلیس سرنشین دار تمام ورودی از این معبد Meenakshi Sundareswarar به اطمینان حاصل شود که عموم مردم وارد نشد. “ما در تمام احتیاط های ضروری و مطمئن ساخته شده است که فاصله فیزیکی در محل” مشترک کمیسیون گفت. او افزود که آنها به ثبت حدود 45,000 نمایش در یوتیوب و 8,500 نمایش در Facebook که در آن صورت زنده پخش شد.

اگر چه معبد Meenakshi دولت ارائه چهار لینک کلیک کنید برای مشاهده این رویداد دو نفر از آنها از جمله معبد وب سایت رسمی – www.maduraimeenakshi.org و هندو مذهبی و خیریه اوقاف در بخش وب سایت – www.tnhrce.gov.in – نه تابع.

مشترک کمیسیون گفت که در سال های آینده گام های گرفته خواهد شد به ادامه معبد تاخت و تاز کردن به دنیای دیجیتال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>