به نظر می رسد برخی از موضوع را با طرح در Bharathi رجا موسسه بین المللی سینما (BRIIC) هنگامی که projectionist پخش ویدیو آهنگ Meendum Oru Mariyathaiبه انتخاب روزنامه نگاران. در میان ما نشسته است یک مرد که شده است شاهد چندین تحول در سینما — از cinemascope به دیجیتال فیلمسازی. Bharathiraja یک سکوت تماشاگر در غربالگری و باعث می شود روزنوشت سخن گفتن: “Hmm… دیجیتال,” او می گوید با ناله اگر به این مفهوم را میرسانند: “این است آنچه شما تماس دیجیتال چیست؟”

یک لمس شاعرانه

Bharathiraja می گوید که او حاضر به اعتراف به آنچه اکثر مردم نمی خواهد زمانی که آنها عبور از یک سن خاص. “شما تمایل به کشف احساسات جدید هنگامی که شما ضربه خود را 50s و 60s,” او می گوید: در مورد تمایل به کشف افراد که اغلب خار در زیر فرش در جامعه است. Meendum Oru Mariyathai یک چنین اکتشاف بین یک مرد و یک زن جوان است. اما او تصحیح من زمانی که من بپرسید اگر آن را یک “داستان عشق’ — “چگونه می بینید و تعریف از عشق این است که همه امور است,” او می گوید.

این عنوان در واقع یک ادای احترام به خود Mudhal Mariyathai بازیگران Sivaji Ganesan و رادا, جایی که او در برخورد با یک موضوع مشابه. Mudhal Mariyathai کار با بخش های بزرگتر از جامعه به دلیل خط باریکی میان عشق و شهوت. “این فیلم در مورد سفر از خانه به خانه” او می گوید: “زمانی که جنس مخالف ثبت حضور خود را که به خودی خود نمی تواند چیزی را به شما. آن را بیرون احساسات جنسی. آن الهی است.”

Bharathiraja in a scene from ‘Meendum Oru Mariyathai’

Bharathiraja در یک صحنه از ‘Meendum Oru Mariyathai’ | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

Meendum Oru Mariyathaiدر کلمات خود در مورد دو شخصیت که اشتیاق برای عشق. “پیرمرد [شخصیت او نقش] دیدار Venba [دختر] در خارج از کشور. او را به او جذب شده. اما او می پرسد یک سوال ساده: “من نزدیکتر غروب و شما هستند و نزدیک به طلوع آفتاب… چرا شما می خواهید به اینجا می آیند؟'”

آن ترانه سرا Madhan Karky ایده به نام شخصیت Venba چرا که “او را مانند یک شعر”. “آنها تبادل احساسات اما شما نمی دانید که آیا آن است که عشق و شهوت یا محبت” می افزاید: Bharathiraja. او سمت چپ رابطه خود را باز و بدون هجی کردن همه چیز برای مخاطب ؟ “من نوشت: یک پایان متفاوت اما من تا به حال به آن را تغییر دهید. حتی اگر مردم ادعا می شود مترقی آنها را قبول نمی کند تغییرات در جامعه است.”

مصرف شده توسط هنر

هیچ چیز تغییر کرده است از هنر و صنعت خود را با وجود داشتن کار در صنعت برای بیش از چهار دهه است. او بار دیگر donned کارگردان کلاه با OM (پیر مرد)در حال حاضر rechristened Meendum Oru Mariyathai, میله میله برای انتشار در فوریه 21.

“این یک هیجان در آن روز هنگامی که ما می گویند کاهش دهد. هیچ کس هیچ ایده ای در مورد کیفیت خروجی و ما منتظر حداقل 15 روز آن را به دریافت و پردازش می گوید:” Bharathiraja در روند فیلمسازی در ’80s, “آن را به همان اندازه خطر ناک برای تماشای بازیگران, عملکرد بر روی صفحه نمایش — مانند زمانی که ما برای نزدیک کردن و یا لذت بردن از تماشای فیلم در رنگ است.”

اما روشن است که او نه در برابر دیجیتال فیلمسازی برای آن ساخته شده کار خود را آسان تر است. “به غیر از جنبه های فنی همه چیز را همان باقی مانده است. امروزه آن را آسان برای درست اجرای برنامه توسط به دنبال در مانیتور است.”

Bharathiraja به نظر می رسد به بهم زدن سرگرم کننده در خود را از طریق تماس با خود را “پیرمرد” در تریلر برای Meendum Oru Mariyathai. چرا از آن است که اکثر ارشد فیلمسازان — که آغاز شده در ’80s — تمایل به کم کردن سرعت پس از اجرای موفق?

“چه کسی ؟ من ؟ من در حال حاضر شروع به نوشتن بعدی من فیلم” او می خندد و اضافه میکند: “حتی در این سن و سال من مایل به ایجاد شادی بخش, گرم, داستان عشق. در پایان روز آن را دوست دارم که پیروزی.”

او نمی پشیمانی انتخاب سینما بالاتر از همه. اما طولانی غم و تقریبا او را به جرم اقدامات خود را. “من یک شکست در خانواده است. من عاشق سینما بیشتر از من همسر و فرزندان. برای قرار دادن آن را به سادگی به من بی عدالتی به خانواده من با انجام عدالت به هنر” او آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی