دیدار نیل D mayra christina یک Goan, معلم مدرسه با شور و شوق برای ایجاد موسیقی و نوازندگان

نیل D mayra christina, 40 رو به موسیقی هنگامی که او نه. با توجه به پس زمینه اش این است که نه قابل توجه و تعجب آور است. او از Carmana یک دوستدار موسیقی را ایجاد کرد در جنوب گوا. پدر و مادر او اغلب بیتلز و Boney M. در خانه. او با دوستان گیتاریست. خانواده طرف های درگیر رقص و آواز است. نیل ممکن است حالا فرار کرده اند تاثیر موسیقی حتی اگر او تا به حال می خواستم به.

موسیقی او می گوید: به او کمک کرده ابراز عشق و از دست دادن شادی و دل شکستگی. او معتقد است که می تواند کمک به جامعه خلاص شدن از شر خشونت است. او نوشت: اولین تک ‘هم به عنوان یک” دو سال پیش در پاسخ به جهش از خشونت در کشور است. این آهنگ منتشر شد این ممکن است یک درخواست تجدید نظر برای امن تر و بیشتر در برابر جهان است.

“من می خواستم من برای اولین بار اصلی به یک آهنگ است که مردم احساس متصل و الهام بخش برای تغییر جهان است,” او می گوید: “دین بزرگترین تقسیم و آینده در دست جوانان ما هستند.”

شاید به همین دلیل او شده است آموزش کودکان مدرسه موسیقی برای بیش از یک دهه در Vidya Vikas آکادمی Margao.

دو سال پیش او راه اندازی شد ‘الماس جدا نشده’ یک پروژه برای ترویج گوا نوازندگان جوان و با استعداد. او پست ویدئوها از اجراهای خود در Facebook و انتخاب برخی از آنها به صورت زنده در کنسرت. “کنسرت ما تا کنون کردم حدود 4000 تماشاگر از گوا. و ویدئوها نیز هزاران نفر از نمایش ها.”

نیل به اتمام رسانده است البته در خواننده از سنگ در مدرسه ترینیتی کالج لندن است. در 18 او یک نوازنده حرفه ای. در عین حال آن را در زمان او دو دهه به انتشار اولین آهنگ اصلی. “من یک معلم مدرسه در روز و در شب من استفاده می شود به انجام در بسیاری از مباحث. من به سختی تا به حال زمان برای ایجاد موسیقی خود من. این مستند به من داده است ،

نیل دوم تک ‘با تشکر از شما Mama’, بود در ماه گذشته. او چند آهنگ آماده برای ضبط. “من می خواهم به نوشتن موسیقی. برخی بعد, من می خواهم به خود من کنسرت. بیشتر از همه, من می خواهم برای تشویق نسل جوان” او می گوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>