از تمام چیزهایی که در Zuby Johal زیرزمین بیشتر آشکار هستند بسیاری از نقاط بدن: دو چیز عجیب و غریب سر و چهار دست تغییر رنگ و اندازه و چندین ولگرد ، آنها بیرون کشیدن نه دافعه یا ترس, اما ترس. برای جزئیات در آنها از جمله چین و چروک بر روی پنجه و اخم بر ابرو تبلیغ Zuby کار در ساخت آنها است. اما او اشاره می کند آنها را دور انداخته و یا ناقص کار می کند. شاید به همین دلیل ساخت آشکار بود — خوب پروتز هنرمند ایجاد ابهام فرو تلاش است که به آن رفت. مانند یک شعبده باز ماهر فوت و فن آن احمق ها شما را به باور که آن را واقعی است. و Zuby آثار می تواند دستیابی به این سطح از verisimilitude. سانسور هیئت مدیره به عنوان مثال حاضر به این باور است تا زمانی که او نوشت: به آنها که گربه در پیدا کردن فانی بود و پروتز. شما می توانید می گویند همان مورد دیگر این نسخهها کار بیش از حد که شامل Gangs of Wasseypur فیلم Uyare, Tumbbadو داستان های ارواح (که در آن او به کار فوم لاتکس است که به سختی استفاده می شود در هند).

Zuby اجرا می شود که دست کثیف استودیو با او شریک راجیو Subba (هر دو پست فارغ التحصیلان در سرامیک و شیشه طراحی از موسسه ملی طراحی) مذاکرات در مورد کار خود را.

پروتز استفاده شده در فیلم از تمام ژانرهای این روز است. آن است که نه تنها مورد استفاده برای ساخت یک فرد جوان نگاه کنید ، همه, کاهش, زخم, زخم, حامله شکم شما ببینید در حال پروتز.

گزیده:-

شما می توانید بحث در مورد روند ایجاد آرایش ؟

بسیاری از زمان آن را به یک تلاش مشترک. پس از خواندن فیلمنامه ما پژوهش است. برای مثال در [Dibakar بانرجی را بخش] Ghost Stories ما تحقیق بر روی تکامل از آنجا که ما در ساخت یک موجودی است که نیمه انسان نیمه حیوان است. پس از آن بسیاری از عقب و جلو اتفاق می افتد با مدیر. با فتوشاپ, ما را چند تصاویر از نگاه نهایی. آن را می سازد هر دو زندگی ما را آسان تر — مدیر می داند که دقیقا چه چیزی او را گرفتن و من می دانم آنچه من ساخت.

هنگامی که ما نهایی نگاه, پس از آن ما بروید با مجسمه سازی مرحله. اگر من نیاز به قرار دادن پروتز روی شما, پس از آن من ممکن است نیاز به زنده قالب از صورت خود را و تبدیل آن به الیاف. سپس من حجاری روی فیبر چهره. از این به بعد ما شروع به اضافه کردن بافت با توجه به شخصیت و سن و اگر آن را هر گونه کاهش و یا زخم. برای مثال ما مخلوط شش سایه از رنگ طبیعی مو در داستان های ارواح به نگاه ما می خواستیم برای موجودی.

پروتز آرایش آشکار است هنگامی که وجود دارد یک شخصیت فوق العاده ای مانند یک انسان زنده (در Ghost Stories) یا 300 سال اوراکل (Raabta). اما شما کار کرده اند در فیلم Gangs of Wasseypur و Uyareهم که بیشتر ریشه در واقعیت است. چگونه اغلب پروتز آرایش مورد استفاده در فیلم این روزها است ؟

نه زیاد تا سال 2008. اما همیشه از من می گویند وجود داشته است به 80 درصد افزایش می دهد. پروتز استفاده شده در فیلم از تمام ژانرهای این روز است. آن است که نه تنها مورد استفاده برای ساخت یک فرد جوان نگاه کنید ، همه, کاهش, زخم, زخم, حامله شکم شما ببینید در حال پروتز.

Rajkummar Rao in Raabta

شما کار کرده اند در یک فیلم کم بودجه مانند Tumbbad و یکی از بزرگ مانند فن. چه هستند تفاوت بین این دو است ؟

در فنما تا به حال برای ایجاد یک مانکن از Shah Rukh Khan برای موزه مادام توسو ، اما موزه اجازه نمی دهد یک مانکن از خارج به نصب وجود دارد. پس آن را استفاده می شود. و Tumbbad شد یک تجربه غنی. وجود دارد بسیاری از اولین ها برای ما. ما تا به حال ساخته شده bodysuits قبل از آن. ما یاد گرفتیم از طریق آزمون و خطا. در واقع در حالی که کار برای Ghost Storiesمن messaged Mitesh شاه (این فیلمنامه از Tumbbad) که ما انجام داده اند می تواند برخی از چیزهایی متفاوت است. با تجربه ما در حال حاضر ما می تواند با توجه به یک مقدار خروجی بهتر. اما من یاد از من شکست.

خوب بودجه ایجاد تفاوت. در بودجه بزرگ, فیلم, شما می توانید بسیاری از زمان به کار بر روی جزئیات از آنجا که شما می توانید به استخدام بیشتر متخصصان است. اما آن را فقط در مورد پول است. آن را در مورد آنچه کارگردان می خواهد به عنوان به خوبی. بنابراین ایده مهم است.

شما کار نکرده و در biopic نشده است. اما آن را سخت تر به کار بر روی یک شخصیت در دنیای واقعی است ؟

هیچ biopics واقع خواهد شد بسیار آسان است زیرا شما در حال حاضر می دانیم چه کسی به نظر می رسد. همه شما باید انجام دهید این است برای از نو خلق کردن است که فرد را در قالب. ما ساخته شده یک مانکن از Gandhiji که حرکت چاکرا (با استفاده از animatronics) در گاندی Teerth در جالگاون, Maharashtra.

Zuby’s work in Ghost Stories

یک زمان وجود دارد که مدیران می سپاری گریم های برجسته از خارج از کشور. در حال حاضر از جمله شما وجود دارد که متخصصان مشغول به کار در بسیاری از فیلم است. چه چیزی تغییر کرده است در حال حاضر ؟

آن است که با تغییر در نوع فیلم که بیرون آمد. [در اواخر 2000s] ما تو را دیدم مدیران مانند Anurag Kashyap ساخت محتوا-محور ، تا آن زمان آن را فقط ستاره وسایل نقلیه, عشق, داستان, کمدی. اما از طریق فیلم Gangs of Wasseypurجدید, فرصت های پدید آمده است. وجود دارد این موج جدید از مدیران و فیلم های مختلف. چیزهایی مانند زخم ها و بریدگی ها تا به حال به نگاه طبیعی است. و با تاکید بیشتر بر حقوق حیوانات این روزها ما باید برای از نو خلق تمام حیوانات. اما من بیشتر با استعداد پروتز هنرمندان که به این صنعت است. آنها باید فرصت داده شود. ما اصلا نیاز به برون سپاری ما کار کنه.

چه کار می کنید در حال حاضر ؟

Love Aaj Kal 2 [کارگردان Imitial علی] تنظیم شده است برای آزادی. دیگر از آن, ما در حال کار بر روی AK vs AK (توسط Vikramaditya Motwane). نیز وجود دارد یک Yash Raj Films پروژه و یک زن و شوهر از چیزهایی که ما انجام می دهند برای آمازون نخست و Netflix بکشد. اما پس از Uyareمن می خواهم به کار بر روی بیشتر در جنوب هند است. این یکی از دلایل من تصمیم به باقی می ماند در بنگلور با وجود انجام بسیاری از بالیوود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی