بازیگر Vijay جدیدترین تک ‘Kutti داستان” تشکیل شده توسط Anirudh Ravichander, از فیلم های آینده کارشناسی ارشد کارگردانی Lokesh Kanagaraj است تمام خشم در یوتیوب.

در کمتر از 24 ساعت پس از آپلود به اشتراک گذاری پلت فرم (در زمان نوشتن این مقاله) Kutti داستان شعر تصویری است بریده بیش از 6.5 میلیون انداز است و هنوز رفتن قوی.

Kutti داستان می ایستد حسن نیت ارائه میدهد چشمگیر آن تجسم است که یک 3D-مدل Vijay حرکت بدن خود را به لحن در کنار دانش آموزان خود را — چهره های چوب با از emoji برای سر آیات به نظر می رسد که متن نوشته شده روی تخته سیاه با استفاده از یک تکه گچ به عنوان اسناد و مدارک فتوکپی در یک نامه سر و اطلاعیه ها گیر در اطلاعیه هیئت مدیره در میان دیگر رمان ایده های.

این مفهوم خلاق برای Kutti داستان تصویری همراه از 25 ساله مهندس مکانیک-تبدیل-فیلمساز ML Vignesh با نام مستعار Logi (صفحه نمایش خود را اعتباری). یک مدیر دانشیار به Lokesh Kanagaraj در Kaithi و در حال حاضر استاد Vignesh می گوید که lyric video تکمیل شد در 10 روز.

“در واقع ما مشغول به کار بودند در آن تا ساعت 4.30 بعد از ظهر” او به ما می گوید بیش از تلفن از Coimbatore. این ویدئو که در یوتیوب منتشر شده در 5 p. m. در 14 فوریه.

Vignesh محتاط است به اندازه کافی به دور اخلال گران از یک فیلم است که هنوز در دست تولید در چنای. “شما را در درک زیبایی شناسی شعر تصویری در حالی که تماشای فیلم. اما من می توانم به شما بگویم که ریشه الهام شد Vijay آقا عملکرد و راه ما visualised این آهنگ در فیلم است. با استفاده از emojis و… ، آنها را تبدیل به یک ثابت در زندگی ما است. Emojis چیزی است که همه ما مربوط به,” او می گوید:, و اضافه کرد که ترکیب این ایده های او تصور lyric video به عنوان یک “کالج پروژه که یک گروه از دانش آموزان بودند کنار هم قرار دادن.”

مفهوم استفاده از VFX یا 3D انیمیشن برای آهنگ یک مفهوم نسبتا جدید. در سال 2015 مانی راتناما آزمایش این ایده در فیلم O Kadhal Kanmani برای Kaara Aattakkaara آهنگ. اتفاقا یکی دیگر از آینده تامیل فیلم عروسکی بازیگران Arya و کارگردان شاکتی Soundar راجان نیز منتشر متحرک lyric video از چند ساعت priors به استاد برای تک ‘En Iniya Thanimayae’ در این فیلم است.

Vignesh می افزاید که این تیم خوشحال خواهد شد اگر بیشتر تولید کنندگان در آغوش این مفهوم است. “او (Lokesh) بود که به دنبال چیزی متفاوت تر از پیروی منظم از قالب یک شعر تصویری است. به این ترتیب آهنگ دسترس تر است. آن چیزی Anirudh نگه داشته و گفت که او می خواهد مردم را به آمدن به عقب و تماشای lyric video. مردم این روزها استفاده از موسیقی برنامه های در جریان و آنها نمی خواهد دوباره به تماشای این ویدئو تا به حال ما گیر به قالب” او می گوید.

زمانی که Vignesh زمین بود okayed توسط ارشد تیم تولید خدمه رسیده به کویمباتور-بر اساس Realworks Studios برای اجرای آن است. Realworks باید قبل در صنعت فیلم. این 3D تجسم شرکت با دفتر آن در Vadavalli به حال آمد تا با Ranadheeran در سال 2014 به عنوان یک ادای احترام به بازیگر Rajinikanth. بر اساس این بازیگر متحرک از ویژگی های Kochadaiiyaan, Realworks دوباره Rajini و Deepika Padukone را مثل قرار داده و از پنج دقیقه کلیپ — دستیابی به همه این ها با استفاده از نرم افزار منبع باز مانند مخلوط کن.

این همان تاکتیک های اتخاذ شده برای Kutti داستان نیز می گوید Sivaprasad Velayudhan, مالک Realworks Studios. به این ترتیب او موفق به نگه داشتن هزینه های پایین نسبتا ارزان ₹4 لاخ است که بسیار چشمگیر به حساب گرفتن هزینه به نسبت کیفیت. “همچنین بالاترین قیمت در این صنعت است. حال بر اساس کمک می کند (از نظر منابع هزینه). همچنین ما پلت فرم مبتنی بر لینوکس و ما نمی با استفاده از نرم افزار Maya, Autodesk 3ds Max یا فتوشاپ” او می افزاید.

Kutti داستان آمد به او تنها این ماه است. “ما مشغول به کار بودند عقب. آنها (گروه فیلم) درخواست شد برای 2D مفهوم اما ما یک تیم 3D. ما نمی توانیم تولید پنج دقیقه کلیپ در 2D در 10 روز آنها بیش از حد می تواند آن را در جای دیگر. که به این وضعیت بود. بنابراین ما شروع به کاوش ایده رندر 3D در راه است که آن را به نظر می رسد به عنوان اگر آن توقف حرکت انیمیشن. فیلم تیم خوب بود با این ایده می گوید:” Sivaprasad.

اگر پس از تماشای این ویدئو شما فکر می کنید که وجود دارد تکراری مداد درگیر و سپس تماشای دوباره. “این روح طبیعت انیمیشن عمدی بود چون دست متحرک مسائل است نه مایع. برای مثال دنباله انیمیشن از Vijay آقا در ماشین و آن را شبیه به آن کشیده شده بود با استفاده از یک طرح, قلم,” او اضافه می کند.

با 18 عضو تیم Sivaprasad مشغول به کار با یک دست به دست در عرشه رویکرد بیش از چهار روز گذشته برای ارائه محتوا در زمان. “همه ما اعضای کل گرا که ما انجام صلیب کار رندر و نورپردازی و سایه سازی و غیره. همه ما درگیر شدند در ساختمان دارایی های, شخصیت, ساختمان, رنگ آمیزی و طراحی فرآیند,” او می گوید. در حالی که Vignesh پیشنهاد کرد تمام عکس های Sivaprasad تیم کمک با ارزش ها مانند پس زمینه استفاده از نوت بوک تخته سیاه, شکسته, کالج, نیمکت و دیگر کامپیوتر-تولید متعلقات.

10-year-old انیمیشن شرکت امیدوار است که Kutti داستان موفقیت بیشتری را جذب علاقه از فیلم تامیل تولید کنندگان و مدیران در آینده است. “این است که هیچ بیشتر lyric video. Kutti داستان یک موزیک ویدئو” Sivaprasad نتیجه می گیرد.

استاد میله میله برای انتشار در 9 آوریل سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی