بلند گو حرف زدن به آرایش

این آسان نیست برای یک استفاده می شود به دادن دستورالعمل به طور ناگهانی آنها را از شخص دیگری. نیز وجود دارد, خلاق, معضل, شما باید برای مقابله با. گوتام منون کارگردانی کرده است برخی از با استعداد ترین بازیگران در اطراف, اما آن را در زمان یک زن و شوهر از سازندگان به درک گردیده مجری در کمین او است. حتی به عنوان او به آرامی در حال کشیده مالی باتلاق و طرفداران خود را در حال انتظار ‘Dhruva Nakshathiram’ او را به دست آورده ام برای اجرای خود را در “ترنس” و “Kannum Kannum Kolleyaiadithal’. سپس دوباره اکثر طرفداران سینما در حال انتظار با نفس bated به صورت رسمی اعلام کرد که او خواهد بود به کارگردانی کمال دوباره در ‘Vetaiyadu Vilayadu 2’. منابع قابل اعتماد به من بگویید کمال است لگد در مورد طرح و با توجه به اشاره. در ضمن Gautam می توانید لذت بردن از تعطیلات پرداخت در مقابل دوربین است که به نظر می رسد مانند او را در مقابل بیش از حد.

در حال مدیران اساسا نا امید بازیگران ؟

(می خندد) چه راهی برای شروع. در هر یک از فیلم های که من کارگردانی شده است. من هرگز احساس من باید بروید و آن را انجام دهد. فقط به منظور افزایش من لقب برای چند از شخصیت های. من هرگز احساس نا امید با هر کسی از مزاوان به Ajith, Surya, Simbu یا کمال آقا. شما را مجبور به کار در اطراف آنها البته مثل Vikram به نظر می رسد نمی توان به گوش دادن به در حالی که شما به او صحبت کنید. شاید این اشتیاق به چیز رفتن. آن را نه تکبر. آن را راه خود را گفت: من می دانم آنچه شما می خواهید. اول را ممکن است متفاوت از آنچه در ذهن دارید اما شما می توانید به او بگویید. این درست است که به تازگی من شده است ملاقات با مردم مانند انور رشید و Fahadh Fasil که پیشنهاد بازیگری و این فقط یک پنجره است و من در تلاش برای بهم زدن من سر در. من نمی خواهم به اجازه رفتن از این فرصت است. من تا به حال یک زن و شوهر واقعا تجربه های خوب و بد یکی که در آن من تا به حال به راه رفتن.

این سوال باید چرا من وقتی که وجود دارد بسیاری از استعداد شخصیت بازیگران در اطراف ؟

من خواسته ام این از همه کسانی که به من نزدیک حتی Desingh (Kannum Kannum Kolleyadhithal). من شده اند ارائه شده کامل, نقش قبل از Kannum, Kannum’ اما من خودداری کرد. من از انور بیش از حد. او گفت که او دوست داشت راه من رسیدگی مصاحبه من و راه من صحبت کرد. برخی از مردم از دیدن منفی رگه در من.

باید آن را تهدید آمیز برای جوان مدیر بیش از حد. آن را نمی افتد اما آن را مانند شما کارگردانی مانی راتناما.

آه خدای من بله. من مصاحبه مانی آقا برای یک سری و من می دانم که چگونه من احساس. او به من احساس راحت اما…

مصاحبه با او متفاوت است از مصاحبه یک مدیر شما تحسین در فیلم خود را.

درست است. با Desingh او همیشه صحبت کردن در مورد ‘Kakhka Kakhka’ و ‘Vaaranam Ayiram و به من گفت در مورد اسکریپت های او بود. آن را بیشتر شبیه به یک fanboy بود که نگران به نظر من. من نگه داشته و اطمینان او را او انجام شده بود خوب است. من به او گفتم من وجود دارد به انجام مناقصه خود را. با انور که معاصر وجود دارد مقدار زیادی از یادگیری از طرف من بیش از حد. من تحسین کار خود را. او هرگز مرعوب. من دوست داشتم راه آنها مشغول به کار با صدا زندگی می کنند.

شما وسوسه برای ایجاد خلاقیت پیشنهادات ؟

نه تا من احساس آن را در خارج از منطقه راحتی من به عنوان یک بازیگر. در آنجا بود که آخرین صحنه در فیلم “خلسه” که در آن من بود کشته شود. آن را نزدیک و من تا به حال برای شبیه سازی عبارات. آن را دشوار است و من پیشنهاد می کنم یک راه جایگزین. در طرح فیلم من تا به حال به مرحله یک ماشین و مقابله با شنیدها تعقیب من است. آنها می خواهم برنامه ریزی مبارزه با توالی با من در یک dhoti. این مقدمه شما برای نوشتن یک توده قهرمان. او نگه داشته و اصرار دارد اما من به او یک جایگزین و او نوشت ، وجود دارد یک مبارزه برنامه ریزی شده در فرودگاه بیش از حد, اما من به آرامی به او گفت که به عنوان یک پلیس بالا من نباید افراط در جنگ با مشت. او نوع به اندازه کافی به توافق برسند.

یکی از پربیننده ترین, معرفی صحنه های آنلاین است که کمال در ‘Vataiyadu Vilayadu’. صحنه خود را بیش از حد به نظر می رسد رفتن های ویروسی.

که توهین به مقدسات اگر شما از من بپرسید, شما می دانید. من یک fanboy نوشت که این صحنه را حتی اگر بقیه فیلم بود که فقط برای مخاطب به مناسبت این مرد. شما گام به گام از فیلمساز شما لحظه ای. که یک فن ادای احترام. ‘Vataiyadu Vilayadu 2’ نیز مشابه باز کردن صحنه و من واقعا به دنبال به جلو به ساقه است.

زمانی که مردم می دانند که شما به تماشای ‘Kannum Kannum’ آن را مانند شما فقط خودتان بودن اما حتی است که دشوار است هنگامی که دوربین در.

شما کاملا حق با شماست شما را به از دست دادن خویشتنداری خود را نمی تواند آگاهانه و از اطراف آن می دانم که به کجا نگاه کنند و از نزدیک آسان نیست. من کاملا تحسین بازیگرانی که اجازه رفتن و خود را در مقابل دوربین. من اساسا آگاهانه حتی در حالی که داشتن یک selfie گرفته شده است. مردم می پرسند که چرا من نگاه ملول. به طوری که خود آسان نیست بیش از حد در مقابل دوربین.

آیا شما شده است وسوسه به نوشتن یک شخصیت خودتان ؟

اما من به تازگی خواسته یک زن و شوهر از دیگران به نوشتن چیزی کامل برای من در منطقه راحتی من. من نمی ذهن شخصیت های منفی سایه.

بسیاری از مدیران مانند Manivannan, Manobala و Soundarrajan تبدیل موفق بازیگران. احتمالا آن را یک کار ساده تر و شما مقصر سرنوشت فیلم.

من اصلا به آن نگاه کنید که راه. آن را به سمت گرگ و میش از زندگی حرفه ای خود را. آن را مانند یک شیفت. من می خواهم به ساخت فیلم برای تا زمانی که ممکن است به عنوان به خوبی به عنوان قانون در یک فرد بیش از حد.

به تازگی به اشتراک گذاشته اید صفحه نمایش-فضایی با دو تا از با استعداد ترین بازیگران در سینما, Fahadh Fasil و Dulquer. زمانی که شما در حال تنظیم است که آب میوه های خلاق خود را جریان به فکر فیلم با آنها ؟

آه کاملا. من شده است با یک تحسین Fahadh حتی قبل از من او را ملاقات نمود. در این مجموعه او internalizes برای 20 دقیقه قبل از ضربه. او را آرام می رود بدون توجه به آنچه در صحنه است. که خلق و خوی منتقل شده است به بقیه. او می کشد شما را به خلق و خوی و بدون دستورالعمل. من مواد برای او. او وعده داده او را به من نزدیک می کنیم و شلیک کنید. که راه او کار می کند. من در انتظار او است.

خود اقدام سبک تر است Malayalam از تامیل در این معنا است که شما اجتناب overemphasis.

من فکر می کنم من که به عنوان یک تعریف.

این مصاحبه در مورد Gautam, بازیگر, اما من نمی تواند مقاومت در برابر درخواست در مورد ‘Vetaiyadu Vilayadu 2’.

ما در حال نگه داشتن آن را کمی آرام. من به روایت یک بار دیگر به کمال آقا و امیدوار هستم که همه چیز سقوط در محل مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید