ملودی با توجه

بازیگر Vidya Virsh کار کرده است که در کانادا فیلم هایی مانند مرد Ram Leela و Vasthu Prakara به عنوان یک بانوی برجسته در حال حاضر دون مدیران کلاه. بازیگر جوان کارگردانی کرده است یک موزیک ویدئو با عنوان “Banjaari’ با شعار #RapefreeIndia.

Vidya خودش برجسته است در این ویدئو همراه با tiktoker فیض بلوچ شناخته شده برای Team07. این آهنگ خوانده شده توسط شهزاد علی بود که یکی در میان پنج شرکت کننده در Hindi واقعیت نشان می دهد به نام صدای هند 2019.

‘Banjaari و بلوچستان conceptualised طراحی و کارگردانی شده توسط Vidya که می افزاید که این آهنگ شده است به طور کامل ضرب گلوله کشته شده است در گوا و آلبوم منتشر خواهد شد بالیوود خواننده Ramji Gulati در ژوئن 24 در دومی خود را در کانال یوتیوب Unitedwhiteflag.

درخواست Vidya چرا یک فیلم هندی و او در پاسخ با “هندی به عنوان آن است که ما زبان ملی و همچنین احساس کردم این راه آن را به تعداد زیادی از مردم است. و همچنین مردم از Karanataka و بمبئی با هم کار کرده اند برای این آهنگ که مذاکرات در مورد یک تجاوز به عنف-رایگان هند است.”

سپس او توضیح می دهد که او با استفاده از یک آهنگ و یک داستان عاشقانه به روایت وحشتناک طرف از تجاوز به عنف. “ما در مورد بسیاری از حوادث در مورد زنان مورد آزار قرار گرفته حمله و تجاوز که من احساس آن زمان برای انجام کاری.”

سپس او را در انتخاب آهنگ و متوسط از یک فیلم کوتاه یا یک فیلم سینمایی به روایت این مفهوم است. “از آنجا که من احساس آن را خوب است برای روایت آن را در یک فرم با استفاده از رسانه از یک آهنگ. که راه آن کوتاه است, به نقطه و همچنین شامل ملودی و احساسات.” هر چند Vidya لذت می برد و با همکاری بمبئی تیم او نشان می دهد که تنها برای او بود و ارتباطی است. “من یک Kannadiga و نمی تونم صحبت می کنند بسیار مسلط هندی و هیچ یک از آنها صحبت کانادا بنابراین برخی از ارتباطات خنده دار بود و من آن را در زمان به چالش کشیدن برای قرار دادن در سراسر ایده های من. دیگر تفاوت عمده من تو را دیدم میان صنعت و بمبئی صنعت این است که ما شروع به کار در سپیده دم اینجا و عمدتا انجام شده توسط غروب آفتاب. اما وجود آنها دیر شروع و ادامه کار در اواخر شب.”

VIdya همچنین دارای یک کلمه از ستایش برای او co-star در آهنگ فیض بلوچ “او بدون توقف برای 23 خرید ساعت متوالی برای تکمیل این آهنگ. “فیض همچنین اضافه می کند که او هیجان زده می شود بخشی از این ویدئو می گوید این یک تجربه بزرگ برای کار با Vidya.”آمدن به فیلم های او می گوید که sRamji Gulati خواهد شد انتشار این ویدئو در کانال خود در ژوئن 24.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>