“تئاتر رقابت با BharathaYatra Kendra (BYK) بود یک جام جهانی در تئاتر برای ما. دانشجویان در سراسر دانشگاه های نگاه رو به جلو برای اعلام آن سال بعد از سال و آماده شدن خستگی ناپذیر. ما در Vijaya کالج, خواهد دریافت یک تئاتر حرفه ای فرد به طور مستقیم برای ما” خاطراتی وللبه سوری, هماهنگ, Ranga Sourabha که آغاز شده به عنوان یک گروه تئاتر دانشجویی در سال 1999.

بسیاری از بازیگران تکنسین در تئاتر صنایع امروز, فنر از این پلت فرم از جمله Rishab Shetty, Sharath Lohitashwa, Balaji منهر و Pramod شتی. “امروز بازیگران در آن روز با یکدیگر به رقابت در برابر یکدیگر به عنوان آنها متعلق به تیم های مختلف از دانشگاه های” انگلیسی دوبله وللبه اضافه کردن حدود 50 دانشگاه شرکت کننده در این رقابت ها و Ravindra Kalakshetra خواهد بود به سر می برند با تئاتر علاقه مندان است.

سازماندهی گروه

  • Ranga Sourabha جشن 20 سالگرد آن با reinstitution از Sourabha تئاتر رقابت است.
  • آن را تا بیش از 13 تولیدات به اعتبار آن در 20 سال گذشته از جمله Gangavatarana و Mysuru Mallige که باید تکمیل 100 را نشان می دهد.

اگر چه به طور گسترده ای شناخته شده رقابت زد برای تقریبا سه دهه از آن آمده بود به توقف پس از چند سال. “چگونه ما می تواند انجام دور با یک جشنواره است که عمل به عنوان یک نقطه عطف در زندگی حرفه ای است. آن نوستالژی برای ما. همچنین ما می خواستیم برای دیدن استعدادهای جوان از سراسر دانشگاه های روی صحنه در هر سال است. این همه چراغ Ranga Sourabha به راه اندازی مجدد این رقابت ها با حمایت از BYK” او توضیح می دهد.

تئاتر شخصیت Mallikarjunaiah, Shobha Venkatesh و Sharath Parvathavani خواهد بود رئیس مهمانان تئاتر رقابت در این زمان. “قضات خواهد خود را ارائه نظر و مشاوره با ارزش در پایان هر عملکرد. گواهی این رقابت ارزشمند در بسیاری از نهادهای فرهنگی و دانشگاه ها,” او اضافه می کند.

دیگر چه چیزی از تئاتر است ؟

حدود 16 تیم از دانشگاه های درجه در بنگلور خواهد شد شرکت در تئاتر رقابت است. جدا از تئاتر جشنواره نیز با ظرفیت نوشتن مقاله, مسابقه, بحث و مسابقات رقص. ثبت نام برای رویدادهای دیگر از تئاتر خواهد بود در نقطه ای.

مسابقه نقاشی که برگزار شد در فوریه 3 به فرصت برای دانش آموزان, بسیاری از آنها پس از millenials به تصویر کشیدن بنگالور از 80s و 90s.

Memories bring it back

بحث رقابت بود به منظور بالا بردن آگاهی در میان جوانان در مورد خرافات است. این دانش آموزان مورد بحث در ‘باید وجود داشته باشد ممنوعیت کور اعتقادات و خرافات در فوریه 5.

دانشجو, پخش

Naanu Chandraguptanemba Mourya انجام خواهد شد SSMRV کالج در 7 فوریه 9 صبح Maruthi Vijaya توسط MES در دانشگاه در ساعت 11 صبح Bombat Beechi توسط Vijaya PRM کالج در 1 p. m. و نوشتن مقاله رقابت آغاز خواهد شد از ساعت 10 صبح موضوع برای مقاله رقابت است ‘امنیت ملی و قانون اساسی’. رقص محلی رقابت خواهد بود و از 6 بعد از ظهر به بعد.

انفرادی رقص کلاسیک رقابت خواهد بود و در فوریه 8, 9 صبح به بعد.

این valedictory مراسم را خواننده, M. D., Pallavi, بازیگران Rakshit شتی و Achyuth کومار در میان دیگر بزرگان. بنگلور دانشگاه بنگلور مرکزی دانشگاه و کارناتاکا Nataka آکادمی ارائه شده اند حمایت خود را از این رقابت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی