مرکل خواستار اتحادیه اروپا برای آماده سازی برای امکان هیچ معامله Brexit

اتحادیه اروپا باید آماده برای این احتمال که مذاکرات برای مقابله با انگلیس بیش از آینده خود ارتباط می تواند شکست آنگلا مرکل روز چهارشنبه گفت:.

“من را حفظ خواهد کرد به تلاش برای یک راه حل خوب است اما اتحادیه اروپا و آلمان بیش از حد باید و باید آماده برای این مورد که توافق رسیده است,” خانم مرکل گفت: مجلس به عنوان بزرگترین اقتصاد اروپا طول می کشد بیش ریاست جمهوری از 27-عضو بلوک.

بریتانیا رسما تکمیل آن با تاخیر خروج از اتحادیه اروپا پروژه در ژانویه 31.

لندن و بروکسل در حال حاضر باید تا پایان آذر به اعتصاب یک نام تجاری توافق جدید یا نهایی خود را در نیم قرن رابطه بدون برنامه های خاص برای چگونه آنها قصد تجارت و یا همزیستی در زمینه های دیگر.

بدون یک توافق نامه جدید را ببینید روابط به حداقل کاهش می یابد استانداردهای تعیین شده توسط سازمان تجارت جهانی با تعرفه بالا و اختلالات جدی به کسب و کار.

پس از چند ماه از اختلال توسط همه گیر اتحادیه اروپا و بریتانیا روز دوشنبه راه اندازی پنج هفته مذاکره در یک معامله به تعریف خود پست-Brexit روابط با لندن مشتاق به قرار دادن همه چیز به سرعت.

با هر دو طرف هنوز در سنگر مواضع خود را نخست وزیر بوریس جانسون اصرار کرده بود شنبه که بریتانیا آماده برای قبول عواقب هیچ معامله اگر مشترک زمین یافت نمی شود.

خانم مرکل نیز تیز تن او سوال در مصاحبه اگر لندن واقعا می خواستم یک معامله است.

یک معامله باید انجام شود در پاییز به پارلمان ملی و همچنین اتحادیه اروپا مجلس زمان کافی برای تصویب قرارداد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>