مسی بازدید در باشگاه مدیر که در انتقاد بازیکنان بارسلونا

بارسلونا نمی خواهد بی ثبات با امکان رویارویی طلسم لیونل مسی و ورزشی کارگردان Eric Abidal مربی Quique Setien روز چهارشنبه گفت:.

معمولا درونگرا مسی باعث بهم زدن توسط نخوری تیم سابق خود mate Abidal در روز سه شنبه گفت در یک پست در Instagram که باشگاه سلسله مراتب نیست و بازیکنان باید مسئولیت اخراج ارنستو والورده در ماه گذشته.

Abidal گفته بود روزنامه ورزشی است که او تا به حال احساس که “بسیاری از بازیکنان راضی نبودند و یا کار سخت” تحت Valverde. مسی در پاسخ گفت: Abidal باید نام آن بازیکن او در ذهن بنابراین به عنوان نه به لکه دار کردن تصویر از کل تیم.

لیونل مسی را به مداخله تحت سلطه صفحه اول چهار روزنامه های ورزشی: ورزش گفت: واکنش او باعث شده بود ‘سونامی’, Marca اعلام کرد آرژانتین تحویل داده بود ‘ضربه’ در حالی که به عنوان نسخه خود را ‘FC هرج و مرج شده است.

Barcelona defender Eric Abidal (R) embraces teammate Lionel Messi after a goal against Atletico Madrid during their Spanish first division soccer match at Nou Camp stadium in Barcelona February 5, 2011.

بارسلونا مدافع Eric Abidal (R) در آغوش هم تیمی لیونل مسی بعد از گل مقابل اتلتیکو مادرید در اسپانیایی خود برای اولین بار بخش مسابقه فوتبال در نو کمپ شهر بارسلون در فوریه 5, 2011. | عکس های اعتباری: ایسنا

Setien گفت: به او گفته بود به بازیکنان در مورد اختلاف حدود یک دقیقه است و آنها فقط نگران آینده خود را منطبق با شروع رقابتهای کوپا دل ری مرحله یک هشتم نهایی کراوات در اتلتیک بیلبائو.

“من همه چیز را به اطمینان حاصل شود این تاثیر نمی گذارد تیم همه من علاقه مند هستم در این است که فردا بازی و تعهد به دریافت از طریق به دور بعدی. من نمی توانم کنترل هر چیز دیگری و نمی اتلاف انرژی من,” او گفت. “این وضعیت تاثیر نمی گذارد به من, همه من می توانید انجام دهید این است که به بازیکنان این ابزار آنها نیاز به بهترین استفاده را از استعداد خود را. هر باشگاه مشکلات آن وجود دارد اما چیزهایی که من نمی توانید کنترل کنید پس لطفا فقط بحث من در مورد فوتبال است.”

مسی انتقاد از Abidal آمد و در همان روز به بارسا آموخته است که جناح عثمان Dembele حال پاره همسترینگ خود را و خواهد از دست بقیه فصل, اضافه کردن به خود را کمبود در حمله, در حالی که لوئیس سوارز بازیابی از عمل جراحی زانو.

Setien گفت که او بیشتر نگران Dembele آسیب از مسی گزارشات در رسانه های اجتماعی اضافه کرد که باشگاه تمام وقت گلزن بود و روحیه خوب و نه نیاز به یادآوری در مورد مسئولیت های خود را.

“البته من معتقدم که او به عنوان انگیزه که همیشه او را خندان او خوب به نظر می رسد و او از آمدن به اینجا به آموزش. او همان است که دیروز یا روز قبل از” Setien اضافه شده است. “مسی به اندازه کافی تجربه و توانایی به دانستن آنچه که او نیاز به انجام, من قصد دارم به درگیر شدن در زندگی خود و یا هر کس دیگری. من نه پدر هیچ یک از این بازیکنان همه من باید انجام دهید این است که آنها را به قطار. بقیه نیست بخشی از کار من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر