مکزیکی تظاهرکنندگان چلپ چلوپ کاخ ریاست جمهوری در اعتراض به قتل زنان

تظاهرکنندگان graffitied عبارت “کشتار جنسیتی دولت” در خون قرمز در مکزیک کاخ ریاست جمهوری در روز جمعه قبل از راهپیمایی زیر بارش شدید باران به دفاتر روزنامه La Prensa در اعتراض به انتشار یک تصویر وحشتناک از قتل قربانی.

گرم در روز ولنتاین تظاهرات به رهبری زنان را برانگیخته بود با کشتن 25 ساله اینگرید Escamilla در مکزیکو سیتی و انتشار عکس های گرافیکی از مثله جسد در روزنامه ها.

معترضان شماره حداقل یک زن و شوهر از صد و عمدتا متشکل از زنان سوخته وسایل نقلیه متعلق به La Prensa و به طور خلاصه در درگیری با نیروهای امنیتی که مانع از ورود آنها به دفاتر روزنامه.

شعار “نه یک قتل” و حمل علائم و گفت: “ما تقاضا مسئول روزنامه نگاری” “اینگرید ما همه شما” و “تبعیض جنسی, کشته شدن” تظاهرکنندگان خواستار عدالت است.

به طور متوسط 10 زنان یک روز کشته شدند در مکزیک است. سال گذشته مشخص شده جدید به طور کلی قتل ضبط داده های رسمی نشان می دهد.

“این فقط اینگرید. وجود دارد هزاران نفر از femicides” گفت: Lilia فلرنکیو Guerrero, که دختر بود با خشونت کشته در سال 2017. “این ما را پر می کند با خشم و غضب.”

او به نام رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador بود که در داخل این کاخ در طول تظاهرات به انجام بیشتر برای جلوگیری از خشونت است.

یکی از معترضان اسپری رنگ “اینگرید” در صورتی حروف بر درب کاخ ریاست جمهوری. بسیاری از شرکت کنندگان اشاره کرد که Escamilla بود تنها در یک موج بی رحمانه به قتل زنان شده اند که لقب “femicides.”

دیگران graffitied شعارهایی از جمله “آنها در حال کشتن ما” در ساختمان دیوار و خارج روشن و شعله های آتش از قوطی های قابل اشتعال اسپری رنگ.

در داخل این کاخ با شکوه که در آن Lopez Obrador زندگی با خانواده رئیس جمهور در تلاش برای اطمینان بخشیدن به فعالان در هنگام صبح خود را در کنفرانس خبری.

“من نمی دفن سر خود را در شن و ماسه. … دولت من نماینده همیشه مراقبت از حصول اطمینان از ایمنی زنان,” او گفت:, بدون شرح, برنامه های جدید.

معترضان همچنین اندرز روزنامه که عکس های منتشر شده از Escamilla جسد شعار “مطبوعات همدست است.”

La Prensa که زد تصویر در پوشش آن دفاع از آن رکورد از گزارش جرم و جنایت و قتل افراد است که در آن گفت: دولت ترجیح میدهد برای حفظ آرامش. این مقاله گفت که باز به بحث و گفتگو در تنظیم استانداردهای خود را فراتر از الزامات قانونی.

“ما درک می کنیم که امروز آن را ندارد کافی است و ما وارد یک روند عمیق تر بررسی” کاغذ گفت: در صفحه اول بیانیه ای در روز جمعه.

22 ساله دانشجو در لباس سیاه و سفید با ماسک پوشش چهره و حمل می توانید از رنگ اسپری, گفت که این تظاهرات پس از Escamilla مرگ در حال حاضر به نظر می رسید به یک تحت تاثیر قرار دهد.

La Prensa او گفت: تا به حال مجوف به “فشار از فمینیست.”

یکی دیگر از روزنامه Pasala حال پر تقریبا کل آن تلخیص پوشش با عکس از Escamilla جسد تحت ولنتاین مضمون تیتر: “این کوپید گسل.” این پوشش موجب خشم نه تنها در گوری صفحه نمایش است اما همچنین jocular تن بیش از یک جنایت که Escamilla را شریک داخلی بازداشت شده است.

Pasala سردبیران نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>