مکزیکی, اعتراض خواننده اسکار چاوز درگذشت COVID-19 در 85

یکی از مکزیک بهترین و شناخته شده در اعتراض خوانندگان اسکار چاوز درگذشت پنج شنبه در سن 85 پس از آلوده شدن با کوروناویروس.

مکزیک وزیر فرهنگ تایید مرگ خواننده و دولت و کارگران تامین اجتماعی, موسسه گفت: او از عوارض ناشی از COVID-19 بعد از او در بیمارستان بستری شد روز سه شنبه با علائم.

موسسه گفت: Chŕvez بود “آشکار تنفسی مشکل” و تا به حال یک بیماری ریوی مزمن. آن گفت که آزمایش مثبت برای coronavirus و تسلیم به COVID-19 مربوط به ذات الریه.

Chŕvez بهترین و شناخته شده برای مردم سبک آهنگ lampooning مکزیک را فاسد نخبگان سیاسی. یکی از این آهنگ بود “La Casita” (“خانه کوچک”) که توصیف خیالی سیاستمدار عمارت.

وزیر فرهنگ Alejandra Frausto نوشت: در حساب توییتر خود را- “با تشکر از شما, اسکار Chŕvez, زندگی شما, شد, سفر شایسته شما! من عمیق ترین همدردی خود را به بستگان و دوستان و همراهان در مبارزه و آهنگ.”

وزیر کشور اولگا Sŕnchez نوشت: – “من آموخته اند به من عمیق تاسف است که یک صدا از مبارزه است سکوت شده است. من عمیق ترین همدردی خود را به خانواده اسکار Chŕvez.”

Chŕvez سنگ ballads از دهه 1960 و با بازی در به تازگی به عنوان 2019.

مکزیک گزارش شده 19,224 تایید coronavirus موارد 1,859 فتح کرد گرفته شد و مرگ و میر.

در روز پنج شنبه, میگل فرشته Osorio چونگ سابق وزیر کشور و زمان سناتور برای حاکم نهادی انقلابی حزب نوشت: در حساب توییتر خود را که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و خواهد خود منزوی در خانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>