مایکل نگه داشتن وزن در Sandpapergate

“Faf است که برگزار می شود با هم… من که قرار بود به می گویند با نوار چسبنده اما این احتمالا درست است.” بنابراین شروع این اطلاعیه تقریبا چهار روز پس از نولندس حادثه در سال 2018 از پس از آن آفریقای جنوبی مربی Ottis گیبسون بود که حفاری در استرالیا توپ-دستکاری سلاح از انتخاب.

استرالیا تا به حال آن لحظات هنگامی که آن را فوق العاده خوب بود اما این یکی از پایین ترین نقطه است. در نهایت این بازیکنان می آیند و خوب آنها خواهد بود قوی دوباره. این فقط یکی از آن چیزهایی است اما مارس 24 مشخص شده دو سال پس از کریکت استرالیا پرتاب شد به آشفتگی توسط کیپ تاون Sandpapergate رسوایی.

استیون اسمیت و دیوید وارنر که قبلا کاپیتان و معاون کاپیتان استرالیا ممنوع شد از بازی های داخلی و بین المللی کریکت برای 12 ماه توسط کریکت استرالیا برای نقش خود را در این رسوایی در حالی که کامرون Bancroft, بازیکن, گیر افتاد, دستکاری توپ ممنوع شد, از بازی برای نه ماه.

Michael Holding.

مایکل برگزاری است.

پذیرش استرالیا کردم از آنجا که آزمون سرنوشت ساز در برابر آفریقای جنوبی معمولا oscillated بین نفرت و ترس. مایکل برگزاری غرب هند سریع-بولینگ بزرگ بود که در بخشی از تفسیر تیم در طول آزمون رد این تصور که خرید اینترنتی بیش از بالا.

مقایسه

“من فکر نمی کنم” گفت: برگزاری “با توجه به سطح مجازات پرداخت به افراد و تیم های که جرم نیست کاسه به اندازه کافی اور در یک روز. و من فکر می کنم جرم بزرگتر بود و سعی در سرپوش گذاشتن آنچه که صورت گرفت به جای مصرف آن در چانه و عذرخواهی.”

برگزاری ندیدم حادثه زندگی می کنند. او فقط آمده تفسیر زمانی که رادیو و تلویزیون یکی از همکاران آن را به توجه خود را. “من در خارج از Supersports تفسیر جعبه تنها به خواسته می شود توسط یک مفسر از یک شبکه دیگر اگر من تا به حال دیده می شود چه اتفاقی افتاد” برگزاری به یاد می آورد. “من رفتم و تماشا در همه تکرار از زوایای مختلف. واکنش فوری من بود ترس. من نمی توانستم باور هر کسی می تواند بسیار ساده لوحانه به انجام آنچه او [Bancroft] آیا در جهان امروز است.”

برگزاری گفت که او هرگز احساس بی احترامی توسط استرالیایی ها در طول روز بازی خود را. “زمانی که بازی در مقابل استرالیا و من همیشه آنها را در نظر گرفته مخالفان سخت که هیچ زندانی در این زمینه اما این که در آن” جنگ “به پایان رسید” او گفت:.

“من می توانم صادقانه بگویم که من هرگز این موضوع از هر نژادی یا شخصی سوء استفاده و هرگز شنیده ام هر دو. من را در برابر بعضی از بچه ها سخت است. که گفت: گاهی اوقات آنچه را که می شنوید از طریق میکروفن کنده این روزها به نظر می رسد زمان تغییر کرده و برای بهتر شدن نیست.”

برگزاری “هیچ ایده” آیا اسمیت و وارنر در حال بهتر است خود را برای تجربه. “من به یاد داشته باشید از دیدن تبلیغات که اسمیت را در حالی که تحت سیستم تعلیق با اشاره به دخالت خود را در این رسوایی که به نظر من در طعم و مزه فقیر. آن را پیشنهاد نمی کند به من که هر ندامت. من نمی دونم آقا پس می توانید تنها با آنچه من می بینم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر