مهاجران با معترضان یونانی با پلیس در مرز ترکیه پس از باز floodgates

یونانی پلیس با شلیک گاز اشک آور به مقابله با صدها سنگ پرتاب مهاجران که به دنبال به زور راه خود را در سراسر مرز را از ترکیه در روز یکشنبه شاهد گفت: با بیش از هزاران پشت آنها پس از آنکارا آرام محدودیت هایی در جنبش خود را.

این دومین مستقیم بعد از درگیری در مرز با شمال شرقی شهر یونانی Kastanies که در آن پلیس را سوار نزدیک شدن مهاجران با بارند از گاز اشک آور.

فیلم ارائه شده توسط دولت یونان منبع و دیده شدن توسط رویترز نشان داد پلیس ضد شورش بودن حلیم با teargas شمالی از یک حصار مرزی در حال اجرا را از طریق زمینه در منطقه در آنچه به نظر می رسد از خاک ترکیه.

یونان قرار داده شده و مرزهای خود را بر روی حداکثر امنیت جای پای اوایل روز یکشنبه پس از صدها نفر از دیگر مهاجران مورد استفاده متخلخل نقاط عبور برای ورود به کشور است.

حداقل 600 نفر تا به حال وارد شده توسط دریا در جزایر یونانی Lesbos Chios و ساموس نزدیک به سواحل ترکیه در عرض چند ساعت در صبح روز یکشنبه کشته شده است.

در امتداد شمال شرقی سرزمین اصلی مرز برخی از مهاجران waded در سراسر بخش کم عمق از Evro رودخانه به طرف یونانی. گفته شد گروه وجود دارد تا 30 از جمله افغانستان با پنج روز نوزاد در کنار یک جاده پس از forded رودخانه است.

درگیری رخ داده است و بعد از آن در روز در Kastanies پس از عبور از پلیس ضد شورش تقویت امنیت وجود دارد. هیچ جزئیات بیشتر شد و فورا در دسترس است به عنوان پلیس اسکورت خبرنگاران به دور از صحنه با استناد به ملاحظات ایمنی.

یک منبع دولتی گفت: برخی از مهاجران مسدود شده و از عبور نیز پرتاب میله های فلزی و دستی کپسول های گاز اشک آور پلیس در یونانی طرف.

ترکیه روز پنجشنبه گفت این دیگر مهار صدها نفر از هزاران نفر از پناهجویان در خاک خود از رسیدن به اروپا خود را به مقصد مورد نظر با وجود تعهد به انجام این کار تحت یک توافق با اتحادیه اروپا در سال 2016.

ترکیه turnabout آمد پس از یک حمله هوایی کشته شدن 33 سرباز ترک در شمال غربی سوریه که آنکارا به نیروهای مستقر در حمایت از شورشیان و برای کمک به تامین امنیت مرز خود را در برابر یک جدید هجوم پناهندگان از سوریه جنگ داخلی.

ترکیه گفته است بودجه وعده داده شده توسط اتحادیه اروپا به کمک آن مقابله با 3.7 میلیون پناهنده سوری در حال حاضر در این کشور بوده است آهسته می رسند. آنکارا تهدید کرده بود در گذشته چندین بار به باز floodgates اگر آن را دریافت نمی کنند بیشتر پشتیبانی می کند.

اتحادیه اروپا روابط خود را با ترکیه تنش بیش از رئیس جمهور طیب اردوغان در سرکوب مخالفان و هیدروکربن حفاری خاموش قبرس درهم برای پاسخ به مهاجر بحران است.

مقامات در مقر اتحادیه اروپا در بروکسل به نام اضطراری جلسات مهاجرت و وزرای خارجه به تصمیم گیری گام های بعدی در حالی که اتحادیه اروپا و آژانس مرزی Frontex گفت که در مذاکرات با یونان به کمک آن گارد بلوک های خارجی مرزی.

با عجله به مرز یونانی

اعلام توسط ترکیه است که یک عضو اتحادیه اروپا که در آن متوقف شده بود حاوی مهاجران در داخل کشور باعث شده تقریبا فوری با عجله به مرز سهام آن با یونان است.

بحران به شمار سخت ترین آزمون برای یونان پس از 2015 که آن را precariously به نجات منطقه یورو و همچنین به ارمغان می آورد به تمرکز تنش دیرینه با ترکیه است.

خودکار متن پیام های ارسال شده به گوشی های تلفن همراه در شمال مناطق مرزی یونان گفت: این کشور در حال افزایش امنیت آن به حداکثر اصرار مردم به تلاش برای وارد کنید.

یونان Skai تلویزیون گفت: یونانیان بودند با استفاده از بلندگو در Kastanies منطقه مرزی برای گفتن مهاجران به زبان انگلیسی و عربی است که آنها را خوش ندارد: “مرزهای بسته!”

یونان دروازه اصلی برای صدها نفر از هزاران نفر از پناهجویان به اروپا در 2015-16. بیش از 40,000 مهاجران گیر هستند در جزایر دریای اژه زندگی به شدت در اردوگاه به سر می برند و شرایط.

یونان گفته است که نمی خواهد اجازه می دهد یکی دیگر از هجوم جمعی از مهاجران. “این کشور است رایگان برای همه” وزیر مهاجرت Notis Mittarachi گفت: یونان Ant1 تلویزیون.

یونان متهم ترکیه

یک منبع دولتی قرار دادن تعداد زیادی از مردم جمع شده بودند و در طرف ترکیه از مرز روز یکشنبه در 3,000, در حالی که سازمان بین المللی مهاجرت (IOM) برآورد تعداد در 13,000.

“دیروز وجود دارد 9,600 تلاش برای نقض مرزهای ما و تمام با آن برخورد شد با موفقیت” معاون وزیر دفاع Alkiviadis Stefanis گفت Skai تلویزیون.

“نه تنها آنها توقف آنها در حال کمک به آنها,” او اضافه شده است. یونان را متهم ترکیه فعالانه هدایت مهاجران به نقض مرزهای خود.

در جزیره لزبوس یک گروه کوچک از یونانیان اقدام به جلوگیری از یک قایق پر از مهاجران از آمدن به اسکله در بندر. “بازگشت به ترکیه” یک گروه از روپوش دار افراد فریاد زد.

در هفته گذشته بودند درگیری در لزبوس بین پلیس ضد شورش و مردم محلی در اعتراض یک طرح برای ایجاد بسته در بازداشتگاه به خانه جمعیت مهاجر. ساکنان محلی می گویند این جزایر در حال حمل یک نامتناسب بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>