Milburn جریان را تمثیل روی بوم

در دوم انفرادی در دهلی نو Milburn جریان خود را نشان می دهد مشخصه سبک از مردم و اموال زندگی در فضاهای تنگ در آثار هنری خود را. در 80 آثار با عنوان زندگی بین بار 2020, جریان, یک Mumbaikar که تا به حال نشان می دهد انفرادی در کلکته لندن و گروه را نشان می دهد در سراسر جهان, مذاکرات چگونه جابه جایی یکی از موضوعات مهم جدا از درد و رنج و شفا.

مثلا “در خارج از دیوارهای شهرستان” انجام شده در سال 2011 نشان می دهد که “مردم نیاز به حرکت با خانواده و تمام اموال خود را در امید به دنبال سرپناه در جای دیگر” او می گوید. “نور در دروازه است که به برخی از امید برای خود گرفتاری و جدایی از زندگی جدید آنها نگاه به جلو به.” کار خود را نیز لکه دار-شیشه ای-مانند کیفیت یک کلیسا پنجره.

“شاید تا به حال یک اخطار قبلی در مورد بحران (دهلی شورش),” او می افزاید: صحبت کردن در مورد چگونه در پست ببری مسجد تخریب شورش شوهرش E. جریان یک طراح داخلی, کمک هنرمندان مسلمان در امان ماندن: “او را مخفی می کردند و آنها را در ماشین خود را.”

Milburn Cherian

Uma Nair, یک متصدی هنر و منتقد که به معرفی نمایش به بازدید کنندگان از طریق یک مقاله می گوید در جریان کار بوده است در مورد این افراد: “در نگاه به Milburn نقاشی است برای دیدن یک عکس از یک تراژدی شکسپیر. فقط به عنوان شکسپیر تاریخ شلوغ شد با مردم عادی ساخت یا شاهد تاریخ mingling بالا, درام, سیاست با خاکی قصه در همان راه Milburn دوباره تصور روایات به عنوان پر سر و صدا فراوان و resonantly انسان است.”

نقاشی های او “ایجاد کرد اسکان” و “شفا” “به گوش من نماز”, “زندگی می گذرد”, “گرسنه” و “پل شکسته” بهترین نمایش مثلها از فقیر و مظلوم.

“بسیاری از این آثار به تصویر می کشد شرایط انسانی بدیهی است که ساخته دست انسان. من رنگ چون من به خوبی آگاه است که چگونه خودخواهی و حرص و آز نگه داشته است این کشور تقسیم شده و در ثابت آشفتگی می گوید:” جریان.

با این نسخهها کار بر روی صفحه نمایش اکریلیک روی بوم و برخی از watercolours,اندازه مورد 14×12 اینچ در حالی که برخی مانند “سونامی”, “Sienna زمین” و “شفا” گسترش به 61 اینچ است.

“من می خواهم جزئیات می گوید:” جریان که می تواند تا 11 سال در یک واحد کار می کنند. زندگی گاهی اوقات یک مبارزه especiallysince او از دست پدر و مادر او در 18. هر چند یک NID گراد او تماس خودش را خود آموخته بود. او خواندن آستریکس و با الهام از پیتر بروگل مهتر زمانی که خواهر او به او یک کتاب در فلاندرز printmaker زمانی که او 27.

تجسمی, هنر, گالری, هند زیستگاه مرکز 10 صبح تا 8 بعد از ظهر; تا 7 مارس سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>