کرالا است که به دنبال تامیل نادو برای شیر لوازم به آدرس غیر منتظره کمبود است که آمار کرالا تعاونی شیر بازاریابی فدراسیون با مسئولیت محدود (Milma) در اجرا تا سال 2020 تابستان است.

وزیر Pinarayi Vijayan موافقت کرده بود را به این موضوع با او تامیل نادو همتای Edappadi K. Palaniswami دامداری وزیر K. Raju گفت: در روز جمعه.

Milma امیدوار است قرارداد عرضه روزانه یک لاخ لیتر از تامیل نادو به جزر و مد بیش از بلندی بحران است. Milma مدیر عامل Patil Suyog Subhashrao خواهد شد دیدار با نمایندگان تامیل نادو تعاونی تولید شیر’ فدراسیون محدود (Aavin) در چنای در روز دوشنبه.

Milma procures حدود 12 لاخ لیتر در روز است. تقاضا-عرضه شکاف بود که در ملاقات با لوازم از Karnataka, شیر, فدراسیون (KMF). اما KMF تا به حال دربسته عرضه در یک لاخ لیتر از فوریه 1, ترک Milma در تعمیر.

“ما در حال مذاکره با, Tamil Nadu. این یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از یک بحران است. ما اولویت دادن به خرید از شیر فدراسیون در تامیل نادو. شیر, خرید از خصوصی بازیکنان خواهد بود آخرین چاره” به دامداری وزیر گفت هندو.

“ما ممکن است نیاز به منابع برای یک یا حتی دو ماه” او گفت:.

در ضمن Milma است که به بررسی امکان تهیه اضافی از 50000 لیتر از کارناتاکا. درخواست قرار داده شده قبل از Karnataka, شیر, فدراسیون (KMF), Milma رئیس P. A. بالان گفت.

“پس از کاهش عرضه از کارناتاکا ما در حال حاضر گرفتن در اطراف 95,000 لیتر در روز است. این منابع اضافه از تامیل نادو باید کمک به ما در پر کردن تقاضا-عرضه شکاف در دولت آقای بالان گفت.

بالا Milma مقامات از جمله رئیس هیئت مدیره مدیر عامل و سران سه منطقه ای تولید شیر کارگری را ملاقات کرده بود دامپروری وزیر در روز پنجشنبه برای بحث در مورد وضعیت. متعاقبا لبنی توسعه وزیر نوشته بود به او تامیل نادو همتای درخواست کمک کند.

شیب در عرضه را مجبور به تریواندروم منطقه ای تعاونی تولید شیر اتحادیه (TRCMPU) به بریده بریده تولید خود را باب روز شیر (آبی ساشه) 15٪.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی