Million Dollar Quartet می آید به بنگالور از فوریه 26

4 دسامبر سال 1956 بود که یک تاریخ مهم برای راک اند رول طرفداران آن را به عنوان روز الویس پریسلی, Johnny Cash, جری لی لوئیس و کارل پرکینز با هم بازی در خورشید سوابق Studios در ممفیس تنسی برای اولین و تنها بار. که بداهتا جلسه جم باعث آلبوم یک کتاب توسط کالین Escott و فلوید Mutrux و موزیکال در برادوی در سال 2010 و پایان غرب در سال 2011. موسیقی است که ویژگی های 24 کلاسیک اعداد از جمله ‘Blue Suede Shoes’, ‘Hound Dog’, ‘Great Balls of Fire’, ‘تب’, ‘Folsom Prison Blues” و ” راه رفتن روی خط آمد به بمبئی در ماه دسامبر 2017. موسیقی خواهد بود در بنگلور از مارس 26.

پیتر دانکن که نقش Sam Phillips صاحب خورشید سوابق نوشتن بیش از ایمیل می گوید: “من انجام برخی از تاریخ در سال 2016 تولید و سپس در زمان بیش از 2020 تور.” صحبت از چالش آوردن موسیقی به هند دانکن می گوید: “تدارکات بسیار سخت است. گرفتن تمام تجهیزات و ابزار در اینجا و بازگشت با خیال راحت و تنظیم به سالن های جدید است که ما زمان کمی برای تمرین در نیز دشوار است. آخرین بار آن مشغول به کار درمان است.”

در موسیقی هر نوازنده زمانی که او وارد مرحله برای اولین بار آواز می خواند یک آیه و همه بازیگران در صحنه یخ. فیلیپس سپس به معرفی این خواننده وجود دارد گفت و گو بین آنها و سپس فیلیپس می پرسد او را به بازی چیزی برای او — در آیه دوم از این آهنگ. بازیگران سپس unfreeze.

Million Dollar Quartet comes to Bengaluru from February 26

65 سال بازیگر, مجری, مستند, ساز, رئیس سابق دیده بانی و دو بار آبی پیتر مجری می گوید: “یک توجه داشته باشید و یا هماهنگی ثبت شده است… این همه زندگی می کنند.”

دریافت به میلیون دلار کوارتت در بمبئی بزرگ شده بود می گوید: Duncan. “مخاطبان بودند بنابراین برای داشتن یک زمان خوب و آنها عاشق الویس البته.” این بنگلور مخاطبان دانکن می گوید می تواند به جلو نگاه به “فوق العاده داستان واقعی موسیقی بزرگ و لوتا کل shakin’.”

از کوارتت نقدی, پریسلی, Lewis and پرکینز دانکن می گوید مورد علاقه او است “کارل پرکینز چرا که بدون او وجود دارد احتمالا می شده اند و هیچ Beatles.” در این پژوهش برای نقش خود دانکن می گوید: “من کشف کرد که مانند همه انقلابیون سام می توانید از دیدن و شنیدن چیزهایی که دیگران نمی تواند. تغییرات موسیقی جهان در حالی که دولت سعی می کنید برای جلوگیری از هر نوع تغییر تا زمانی که خیلی دیر است. سام بود جلوتر از منحنی.”

سخت ترین چیزی که در مورد نقش دانکن می گوید: “مطمئن شوید که مخاطبان می شود این داستان را به عنوان به خوبی به عنوان موسیقی بزرگ است.”

Million Dollar Quartet انجام خواهد شد در سنت جان سالن Koramangala از تاریخ 26 فوریه تا 1 مارس با یک نشان می دهد در روزهای هفته و دو روز شنبه و یکشنبه. بلیط های در دسترس هستند در www.bookmyshow.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>