وزیر خواستار تحریم کالاهای چینی

اتحادیه مصرف کننده وزیر امور Ram, Vilas Paswan به نام تحریم همه کالاهای ساخته شده در چین در روز پنج شنبه. قوانین به زودی قاب برای جلوگیری از واردات هر گونه محصولات عام از چین و کشورهای دیگر, او گفت:.

همچنین بخوانید: راه آهن به خاتمه ₹471 کرور سیگنالینگ قرارداد شرکت چینی

صحبت به presspersons در اینجا آقای Paswan گفت: “من درخواست تجدید نظر به عموم مردم به یک قوی پاسخ به چین با تحریم این محصولات و به ترویج تنها ساخته شده در هند محصولات”. او در حال حاضر به دستور وزارت او به خودداری از خرید ثابت و دیگر اقلام اداری از شرکت های فروش محصولات در چین ساخته شده است.

وزیر گفت: قوانین جدید خواهد مطلع شود به زودی توسط اداره استاندارد هند است که رفع استانداردهای حدود 25000 محصولات. “زمانی که محصولات ما بسیاری از ملل آنها را رد می کنند و مدعی است که آن را رعایت نمی کنند به استانداردهای خود را. اما زمانی که کالاهای خود را برای آمدن به هند وجود ندارد و کنترل کیفیت دقیق. ما قوانین جدید وصل خواهد شد این نقاط ضعف” او اضافه شده است.

این مایه تاسف است که حتی گانش بت و یا چراغ های مورد استفاده در طول دیوالی بیشتر از نه از چین آمده ، “ما باید به آنها قوی پاسخ خود را برای حمله وحشیانه,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>