وزیر اخراج نامناسب امر با کارمند می گوید: نیوزیلند PM

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: او از کار اخراج شده است او وزیر مهاجرت برای داشتن یک رابطه نامناسب با یک تابع.

خانم protocol wine studio گفت: Iain درده گالووی به حال رضایت طرفین امر برای حدود یک سال با یک زن است که در ابتدا شاغل در یکی از آژانس های او نظارت و بعد از آن مشغول به کار به عنوان یک عضو ستاد در دفتر خود.

خانم protocol wine studio که منجر لیبرال حزب کارگر گفت که او با احتیاط در مورد عبور قضاوت اخلاقی اما وزیر باز کرده بود خودش را به اتهامات نادرست با استفاده از قدرت نقش خود را به خصوص پس از او تا به حال نظارت از محل کار روابط و ایمنی.

آقای درده گالووی, 41, گفت که او پذیرفته خانم protocol wine studio تصمیم و عذر خواهی کرد. او گفت که او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد در آینده انتخابات عمومی است که در سپتامبر برگزار شد.

“من عمل کاملا نامناسب در موقعیت و نمی تواند ادامه دهد به عنوان یک وزیر” آقای درده گالووی در بیانیه ای گفت.

توسعه بود و آخرین در یک سری از رسوایی از دو طرف راهرو در نیوزیلند مجلس که باید مبلغ به یک حساب از انواع.

فقط یک روز قبل از, مخالفت مجلس اندرو Falloon به طور ناگهانی استعفا داد و پس از اتهام ارسال تصاویر جنسی صریح به چندین زن از جمله یک دانشجو است.

آقای Falloon نشده اظهار نظر در مورد اتهامات دیگر می گویند او عذرخواهی کرد برای ساخت نامشخص اشتباهات و گرفتن شده بهداشت روان مشاوره.

در هر دو مورد اتهامات اول فرستاده شده به رهبران مخالف احزاب سیاسی نشان می دهد ممکن است وجود یک عنصر سیاست در بازی. اما این تحولات همچنین پیشنهاد کرد که رفتار که ممکن است قبلا پذیرفته شده و یا سکوت در نیوزیلند مجلس دیگر نمی خواهد تحمل بود.

خانم protocol wine studio گفت که او یاد گرفته در مورد اتهامات بعد از ظهر سه شنبه و در مورد سوال آقای درده گالووی در مورد آنها را در شب. او گفت: او می خواهم نشان داده شده است قابل توجه عدم قضاوت در طی یک سال است.

“اقدامات خود را باید در نهایت منجر به از دست دادن اعتماد به نفس در او به عنوان یک وزیر” Ms protocol wine studio گفت.

خانم protocol wine studio گفت که او آن را درک رابطه تا به حال به پایان رسید و چند ماه پیش.

او گفت: مجلس تا به حال مدت طولانی به حال یک فرهنگ و محیط زیست است که نیاز به بهبود است. اما او را متوقف کوتاه گفت: سرزنش روحانی با نمایندگان مجلس.

“همه ما باید نقش خود را برای مطمئن شوید که ما در حفظ استانداردها در این محیط” خانم protocol wine studio گفت. “من قصد دارم برای شروع مصاحبه قضاوت در جنس خاصی اینجا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>