Mira Nair برای انطباق مقاله نیویورک تایمز ‘جنگل شاهزاده دهلی نو’ در یک سری

مدیر Mira Nair تنظیم شده است برای انطباق 2020 جایزه پولیتزر فینالیست نیویورک تایمز داستان و پادکست جنگل شاهزاده دهلی نو به عنوان یک درام سری به آمازون.

نوشته شده توسط الن بری این مقاله نشان می دهد حقیقت را در مورد تاریخچه خانواده سلطنتی از اود که زندگی در یک خراب کاخ در دهلی نو و ادعا می کرد که وارثان the fallen kingdom با توجه به تنوع است.

“اخبار هیجان انگیز: جنگل شاهزاده قطعه من در مورد یکی از دهلی افسانه های زیادی مرموز خانواده ای که در یک زندگی خراب کاخ در جنگل خواهد بود اقتباس شده توسط @MiraPagliNair آمازون و خواهر تصاویر تولید چرنوبیل”بری توییتی با یک لینک به داستان.

Nair بهترین و شناخته شده برای فیلم Salaam Bombay!, موسمی عروسی اسم و تمایلی بنیادگرااست که متصل به عنوان یک کارگردان و تهیه کننده اجرایی در این پروژه است.

او به تازگی اقتباس ویکرام ست رمان مناسب پسر برای بی بی سی.

داستان جنگل شاهزاده دهلی نو نیز اجرایی تولید شده توسط استیسی اسنایدر جین فیتهرستن کیت Fenske خواهر, Gary Foster و اهل Krasnoff از Krasnoff/پرورش, سرگرمی, Christina Lurie چهارم و بیست و هشت فیلم و بری و Caitlin راپر از اسکریپت سرگرمی برای نیویورک تایمز انواع اضافه شده است.

برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگار الن بری زیبایی نوشته شده است داستان از اود خانواده نشان داد حقایق عمیق تر ریشه در خشونت و تروما از تجزيه هند Roper گفت.

پس از انتشار آن بار شده است در جستجوی حق همکاران به گسترش داستان برسد و ما هیجان زده برای کار با غیر قابل مقایسه Mira Nair و به تولید ‘جنگل شاهزاده’ سری با Amazon Studios در کنار Krasnoff/پرورش, سرگرمی, خواهر و چهارم و بیست و هشت فیلم او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>