Misaligned رادار منجر به اوکراین جت داونینگ در ژانویه می گوید ایران

ایران گفت که انحراف از یک دفاع هوایی واحد سیستم رادار کلیدی “خطای انسانی” که منجر به تصادفی سقوط اوکراین هواپیمای مسافربری در ژانویه.

“شکست رخ داده است به دلیل خطای انسانی در پیروی از روش” برای هماهنگی با رادار باعث “107-درجه خطا در سیستم ایران سازمان هواپیمایی کشوری (CAO) گفت: در گزارش اواخر در روز شنبه.

این خطا “آغاز یک خطر زنجیره ای” که دیدم بیشتر اشتباهات مرتکب شده در این دقیقه قبل از اینکه هواپیما به ضرب گلوله کشته شد گفت: کائو سند ارائه شده به عنوان یک “واقعی گزارش” و نه به عنوان گزارش نهایی در این حادثه بررسی است. پرواز 752 یک خطوط هوایی بین المللی اوکراین jetliner, بود اصابت دو موشک و سقوط کرد و در مدت کوتاهی پس از مصرف کردن از تهران اصلی فرودگاه در ژانویه 8, در زمان اوج ایران و آمریکا تنش است. جمهوری اسلامی اعتراف کرد چند روز بعد از آن که نیروهای خود را به طور تصادفی به ضرب گلوله کیف با ایران, کشتن تمام 176 نفر در هیئت مدیره. کائو گفت که با وجود اطلاعات غلط موجود به سیستم رادار اپراتور در هواپیما مسیر او می تواند شناسایی کرده و هدف خود را به عنوان یک هواپیمای اما به جای آن وجود دارد یک “اشتباه شناسایی”.

این گزارش همچنین اشاره کرد که برای اولین بار از دو موشک های راه اندازی شده در هواپیما اخراج شد توسط یک واحد دفاع اپراتور که تا به حال عمل کرده “بدون دریافت هرگونه پاسخ از مرکز هماهنگی” که در آن او وابسته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>