برای طرفداران whodunit به تدریج اتفاق می افتند معمای به جای صرف ساخت تا به اوج تسلط جامع هند راه اندازی مجدد یک بازی بر اساس 1962 آگاتا کریستی رمان آینه کرک می خواهم از یک سمت به سمت دیگربوده است در خدمت توسط مرکز ملی هنرهای نمایشی (NCPA) این هفته با افتتاح آن اجرا ادامه تا یکشنبه آینده. نمایشگاهی به نام آینه کرک می خواهمبه بازی بازی های اقتباس شده برای مرحله توسط راشل Wagstaff و کارگردان Melly هنوز. این NCPA کمدي این مرکز هزاره ولز و Wiltshire خلاق تولید می آید کمتر از یک سال پس از آن بریتانیا سلف باز در سولزبری تاتر. در حالی که مجموعه و روشنایی اکو اصلی طراحی بازی شده است ‘reimagined برای هند مخاطبان توسط Ayeesha منون. این مستلزم translocating آن اتفاقات برای یک خواب آلود توخالی در گوا در سال 1976 با کریستی فریب آمیزی بی سرپرست چشم خصوصی Miss Marple شدن Jiloo میستری به عنوان بازی های برگزار شده توسط همیشه قابل اعتماد Shernaz پاتل. علاقمندان فیلم ممکن است به یاد داشته باشید Rituparno Ghosh فیلم Shubho Mahurat, بازیگران Rakhee و Sharmila Tagore که متقاعد کننده به خود جلب کرد و در همان مواد. در اینجا بیش از حد هندی محیط کاملا نمی نیاز به یک کشش از تخیل حتی اگر جمعیت با تنها گذرا محلی مراجع است.

مرگ با دارو daquiri مجموعه یک صندلی محدود میستری در یک تودرتو تلاش انگیزه و alibis با سرپرست دانیل D’Mello (Denzil اسمیت) نزدیک در پاشنه خود را. دیگر اصول عبارتند از Mamta (Sonali Kulkarni) یک over-the-hill فیلم ستاره در آستانه باز گشت و محلی شایعات دالی Briganza (Avantika Akerkar), در, که, پیر, پرتغالی خانه مانور پرتاب یک حزب برای Mamta می شود سایت ظاهرا قتل عمد. عمل تنظیم شده است تا با طراحی رویایی توالی شامل تمام گروه inflected با عجیب و غریب بالیوود لمسی به طوری عجیب و غریب به نقش بریتانیا از هند منشأ.

رمزهای ها و سایه ها

تولید نقاط قوت شامل آن پراکنده اما جوی کشور-خانه تنظیم (مجموعه طراحی است که توسط ریچارد کنت) با سقف بلند و تقریبا creaking floorboards حمایت grand دیوار انعکاسی translucence که پوشش آینه در مرحله بازیگران با توطئه که دروغ پشت سر گذاشت. بسیار اغلب بازیگران تبدیل به رمز و سایه در جایی مثل تغییر مهرههای حتی در صحنه های که در آن آنها بازی نمی بخشی. این اجازه می دهد تا بازی را به اشغال دو جدول به طور همزمان — پر جنب و جوش, حزب صحنه و سایت میستری را تمدید دوره نقاهت. جنبش مدیر جوزف الفرد می شود بازیگران-در-انتظار به حرکت در, ظریف تخیلی راه است که باعث می شود پیچ و تاب زمان کاملا قابل باور در حالی که با اضافه کردن تعلیق و پیشامد به رسیدگی است. آن است که یک بیگانه زیبایی قطعا در هند به زبان انگلیسی پخش نیست برای آزمون خود را مرحله بندی و آن را حقیقی به تماشای محلی گروه ارتکاب به این بابىگرى با nary یک گام نادرست.

که گفت: تولید نیست کاملا موعود هیجان انگیز است و قطعا کم, درام, در بیشتر قسمت ها. منون Indianisation به نظر می رسد یک نی نی dumbed پایین با مصدوم بودن Mamta را بی روح خصلت است که حتی در غیر این صورت اعتماد Kulkarni (و دانستن Rekha اشاره به boot) نمی تواند نجات. اسمیت امضا باریتون در خدمت او هست اما در لحظات درام فاقد مشابه استعداد. مشخصات bhavna Pani که نقش starlet للا Gopalan در fluttery لباس تزریق برخی از vim و انگلیسی sartorial عطر و طعم به بازی. استفاده از زبان و کلاس قابل پیش بینی است که در امتداد خطوط — اربابان صحبت بی عیب و نقص, زبان انگلیسی و زیردستان را به کمک خود را به یک سطحی از بد قضاوت میکند. بدتر هنوز, نه قربانی و نه در نهایت کشف مجرم به نظر می رسد به ما ارائه قانع کننده فاکتور فرعی (اگر چه مسلما این است که فاقد اسکریپت خود را). اما یک جنبه از تولید است که ثابت می کند به اندازه کافی جذاب است که شیوه ای که در آن سرنخ های پراکنده در مورد خیلی دقت کنید که مشاغل اعضای مخاطب به خوبی می تواند آن را بر خود به حل این مورد قبل از باارزش eureka لحظه از تشخیص. آن را به عنوان اتفاق می افتد, قدرت اوج است frittered دور و بازی به پایان می رسد در آنچه به نظر می رسد مانند یک رول-ندای اتفاقی جزئیات به جای الهامی تاب که باعث شکستن و یا یک whodunit.

عملکرد بی عیب و نقص

Patel, در, درست, فرم دارای نوسان نقص و بیش از این آینه کرک می خواهم. اگر چه یک نی نی بی فایده در اوج او کاملا بی عیب و نقص در صحنه با Akerkar (که آشنایی قادر پشتیبانی) به عنوان آنها را به یک مسیر انحرافی را طی به دور از جرم و جنایت-صحنه به شخصی حتی عمیقا موثر بر خاک. آن را تقریبا مانند دیگر بازی در دسترس نباشد. او می افزاید: لمس لایه های آسیب پذیری و تنش به صحنه های که در آن او است سمت چپ به تنهایی — یک ضعیف با یک مچ پا مجروح می داند که بیش از حد در مورد یک قاتل است در شل.

این بازی را ندارد بسیاری از میستری را دارد به عنوان یک معتاد مورد حل به جز در د’Mello را begrudging (و دیرهنگام) اذعان او مهارت های sleuthing اما او را به عنوان زنده به هر لحظه به گوش او هشدار به ageist barbs. کلاه گیس ممکن است نیاز به برخی از بازاندیشی اما پاتل به نوبه خود ممکن است به خوبی به ارزش نه ناچیز قیمت پذیرش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر