Coronavirus همه گیر است منجر به یک “مجبور شکستن’ برای ورزشکاران در سراسر جهان است و هیچ تفاوتی برای هند یکی از بهترین-همیشه زن کریکت پیامبر راج.

“من شده اند به دنبال تحولات در رسانه های اجتماعی. این خطرناک هستند اما من احساس غرور و افتخار است که هند خیلی بهتر از اکثر کشورهای در برخورد با آن” پیامبر گفت: در یک چت با هندو در اینجا در روز یکشنبه.

و 37 ساله پیامبر در خانه برای بیش از یک هفته برای اولین بار در او نامی حرفه ای پوشا از 21 سال است که حفر به او گنج خانه از یادگاران غنائم و هند کشباف به rekindle خاطرات از شاهکارهای به یاد ماندنی در زندگی حرفه ای درخشان.

“دیگر از سفر کردن خط حافظه من همچنین انجام برخی از تمرینات اساسی برای حفظ تناسب, به عنوان, همه ورزشگاه بسته شده است. من انجام همه چیز را به توان ذهنی و جسمی مناسب هنگامی که این ویروس ریشه کن شده است و ما در این زمینه می گوید:” پیشرو ODI اجرا گیرنده در کریکت زنان.

“اما برای این بیماری همه گیر وجود دارد که برخی از جدی حرکت به سمت سازماندهی زنان IPL ,” او گفت:.

پیامبر نیز برخی از پیشنهادات برای زنان IPL. شش بازیکنان خارجی باید اجازه داده شود تا در هر تیم, او گفت:. بر خلاف مردان کریکت زنان تیم ممکن است پیدا کردن آن را دشوار برای پیدا کردن قادر به بازیکنان داخلی به شکل تیم اگر تنها چهار خارجی ها اجازه داده شد, او گفت:.

“من به شدت معتقدم که شما نیاز به شروع در جایی و از آن است که زمان ما را با زنان IPL,” او گفت:.

عظیم پاسخ به T20 World Cup final در ملبورن نشان داد که علاقه زیادی در کریکت زنان, او گفت:.

“این یک تجربه فراموش نشدنی بود. جو باور نکردنی بود و جمعیت پاسخ همسان مردان کریکت در شرایط نه فقط حضور و غیاب اما شور و شوق که با آنها پشتیبانی فینالیست — هند و استرالیا گفت:” نه که وجود دارد به عنوان ICC سفیر.

“مثل همه ورزش های دیگر بدن ICC شده است مجبور به برنامه ریزی مجدد بسیاری از حوادث است. ما قرار بود برای بازی در جام جهانی (50-بیش از) مقدماتی در سریلانکا در ماه ژوئن امسال پس از آن تور انگلستان در ماه ژوئیه-اوت. اما با توجه به جنگ سخت در برابر ویروس همه چیز را برای یک بازی شیر یا خط” او به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی