مسخره دموکراسی: Sitaram Yechury طول می کشد یک حفاری در مودی نخست پس از J&K panchayat bypoll اعلام

شاخص تورم مصرف کننده(M) رهبر Sitaram Yechury در زمان حفاری در دولت نارندرا در روز پنجشنبه اعلام byelection به بیش 12,500 panchayat کرسی در جامو و کشمیر گفت این بود: “مسخره از دموکراسی است.”

قلمرو اتحادیه ارشد افسر انتخاباتی Shailender کومار گفت: رای گیری برگزار خواهد شد از 5 مارس تا مارس 20 و برگه های رای می تواند مورد استفاده برای ریخته گری رای.

“پس از دستگیری عمده رهبران سیاسی و کارگران تحت شدیدی PSA در شل و ول اتهامات در حال حاضر این مسخره از دموکراسی است. برای مودی دولت اعلام J&K به عنوان یک زندان است. تعیین سرپرست زندان نه یک ستوان فرماندار. این مودی دولت به حساب برگزار خواهد شد در این (sic)” شاخص بهای مصرف کننده(M) دبیر Yechury توییتی.

او همچنین ناودان نخست وزیر نارندرا مودی بیش از اظهارات خود در نشست روز چهارشنبه که تنها از 2200 نفر در این کشور اعلام کرده بود درآمد Rs. یک کرور روپیه در سال.

“آقای مودی را کامل و بی احترامی به حقایق یا اطلاعات و یا حقیقت را نشان می دهد تا در همه زمان ها. تنها جواب همه آنها این است که چرخش و گوبلز-مانند تبلیغات” آقای Yechury گفت: به نقل از گزارش که داده اعلام PM مودی مالیات دهندگان در اشتباه بود.

“هر مودی هر هندی که یک دزد در حالی که حزب او است غصب کرور مخفیانه از طریق مات انتخاباتی اوراق قرضه. اگر هیچ یک از پرداخت مالیات چه مودی انجام می شود بیش از 6 سال گذشته? آیا او از بند باز کردن demonetisation این ادعا که آن را به پایان تمام سیاه و سفید پول و فرار از پرداخت مالیات? (sic)” شاخص تورم مصرف کننده(M) دبیر گفت.

در سخنرانی خود در برابر شرکت در اجلاس سران PM مودی گفت: در پنج سال گذشته بیش از 1.5 کرور خودروهای فروخته شده در این کشور است. بیش از سه کرور سرخپوستان رفت خارج از کشور برای کار یا مسافرت. اما وضعیت این است که تنها یک و نیم کرور مردم در کشور ما بیش از 130 کرور روپیه پرداخت مالیات بر درآمد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>