مودی Ramaphosa شیمی باید به نفع هر دو کشور: آفریقای جنوبی دیپلمات

شیمی بین جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa و نارندرا نخست وزیر هند استفاده می شود باید به نفع هر دو کشور به عنوان کار می کنند نسبت به دوره نقاهت اقتصاد خود را ارسال COVID-19 با توجه به آفریقای کمیساریای عالی به هند Sibusiso Ndebele.

این دیپلمات بود و شرکت در وبینار سازمان در روز سه شنبه توسط کنفدراسیون صنایع هند (CII) و بانک Exim که مرتبط هندی و آفریقایی کسب و کار رهبران و دیپلمات های که به اشتراک گذاشته شده ایده هایی برای بهبود اقتصاد در هر دو کشور شده اند که به شدت تحت تاثیر COVID-19.

همچنین بخوانید: دیدگاه | در مسیر برگشت

وبینار با عنوان “آفریقا اقتصادی به روز رسانی — COVID & Beyond: تمرکز آفریقای جنوبی” بخشی از یک مجموعه است که پوشش مناطق مختلف این قاره است.

“تا آنجا که ما تجارت دو جانبه با هند نگران است, نهاد نسبتا محدود مستند در هر دو طرف تا به حال به همان اندازه تاثیر منفی در زمانی که کشورهای ما مصمم به افزایش تجارت لینک بین آنها” آقای Ndebele گفت.

“به عنوان یک تاثیر فوری دارد و می خواهد ازدحام در بنادر در حمل و نقل در حالی که زنجیره تامین در کشورهای مختلف بازگشت به حالت عادی بسته به مراحل مختلف این ویروس در کشورهای خود هستند.

“گرم و صمیمی رابطه بین دو کشور باید به طور کامل تحویل آن اقتصادی بالقوه” Ndebele گفت که بازدیدکننده داشته است توسط سران دولت به هر یک از دیگر کشورها منجر به منحصر به فرد “شیمی” بین آقای Ramaphosa و آقای مودی.

“به عنوان دو کشور حرکت خود را به مستندات مربوطه و فرصت های جدید در حال کاوش ما نیاز به همکاری با یکدیگر برای اطمینان حاصل شود که ما به طور کامل حمایت از بخش خصوصی برای تحقق این فرصت ها و اطمینان حاصل شود که ما تجارت دو جانبه و سرمایه گذاری روابط جدید آمار ارتفاعات” دیپلمات است.

شرکت کنندگان در وبینار مشترک تعدادی از پیشنهادات است که Mukul سرکار, مدیر ارشد, مدیر کل در بانک Exim گفت: خواهد بود به دنبال بیشتر بین CII اعضا و بانک.

راجش Ranjan بالا کمیسر به بوتسوانا بر این باور بودند که فرصت وجود داشته برای صندوق های بازنشستگی در کشور به سرمایه گذاری در هند.

در نامیبیا که مرزهای هر دو بوتسوانا و آفریقای جنوبی توجه است که با توجه به ایجاد یک جایگزین پورت به کسانی که در حال حاضر مورد استفاده در آفریقای جنوبی به کشتی خوب به کشورهای منطقه با توجه به کمیساریای عالی Prasant Agrawal.

ساندرا Uwera مدیر عامل شرکت بازار مشترک شرق و جنوب آفریقا شورای کسب و کار, نام شرکت های هندی برای توسعه تجارت الکترونیکی در منطقه و همچنین به راه اندازی مناطق پردازش صادرات به طور مشترک.

راجیو Jaiswal مدیر منطقه ای برای جنوب و شرق آفریقا در تاتا موتورز و آفریقای جنوبی احساس کردند که در هند آمبولانس پروژه که تا به حال دیده موفقیت در سریلانکا کنیا و مالاوی می توان توسعه یافته برای بقیه آفریقا.

Srikar ردی مشترک وزیر در وزارت امور خارجی گفت: آفریقای جنوبی تا به حال ظهور به عنوان مهم شریک تجاری هند است.

“به منظور کاهش عوارض جانبی از COVID-19 در هند و آفریقای جنوبی تجارت, جدید, راه و روش در نظر گرفته شده برای ادامه و گسترش این تجارت” آقای ردی گفت: به عنوان او به نام در ماموریت سر به نقش کلیدی در تنوع فرصت های صادرات به آفریقای جنوبی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>