موهان ببو, Rajinikanth را ‘Pedarayudu’ جشن 25 سال

این blockuster 1995 فیلم تلوگو Pedarayudu بازیگران موهان ببو, Rajinikanth, Soundarya و Bhanupriya جشن 25 سال در جمعه, ژوئن 15. کارگردانی شده توسط راوی رجا Pinisetty, Pedarayudu بود و یک بازسازی از تامیل ضربه فوق العاده Nattamai بازیگران Sarathkumar, Khushboo, مینا و Vijaykumar. نگه داشتن پایه داستان K S Ravi Kumar دست نخورده از اصلی Pedarayudu اقتباس شده است با توجه به تلوگو منطقه با برجسته بودن Rajinikanth کوتاه نقش به عنوان موهان ببو پدر.

بازیگر موهان ببو مشترک رجعت تصویری از این فیلم را راه اندازی در رسانه های اجتماعی ارائه یک نگاه اجمالی از اواخر بازیگر و رئیس سابق وزیر N T راما رائو حضور puja و صدایی clapboard برای اولین شات های Rajinikanth و موهان ببو. همچنین در حال حاضر در مشخصات بالا فیلم puja شد D Ramanaidu, Akkineni Nageswara Rao و Dasari Narayana رائو. Rajinikanth لباس شد به بازی بخشی خود را و یک دست نمی توجه به علامت تجاری خود را تلنگر از شانه حوله.

برای این فیلم Rajinikanth صدای دوبله شد بازیگر Saikumar. این بخش به تصویب رسید توسط Vijaykumar در نسخه تامیل و به نظر می رسد در فلاش بک. Rajinikanth شد ابزاری در کمک به دوست خوب خود موهان ببو کیسه حقوق به بازسازی نسخه تامیل و او مشتاق بود به این مختصر بخشی انجام شده توسط Vijaykumar در تامیل اصلی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>