MojoJojo ضرب و شتم Mandli پروژه به ارمغان می آورد با هم ژانرها و جغرافیای

Akshay Johar به عنوان محبوب شناخته شده MojoJojo بود نا امید پس از چند هفته اول از COVID-19 مستند. به این خاطر نبود که او تا به حال به cooped در یک محل. “من استفاده می شود به کار از استودیو من در خانه بیشتر از زمان. پس زندگی نیست بیش از حد متفاوت که در راه است.” اما او تا به حال همکاری برنامه ریزی شده تور برنامه ریزی شده و آهنگ ها در انتظار. او به دنبال به جلو به همه آنها. همه چیز لغو شد. از این رو نا امیدی.

این فاز خوشبختانه پس از گذشت حدود دو هفته. “پس از یک نقطه من فکر کردم اگر من می توانم کار کامل پروژه به من اجازه دهید برخی از پاپ در حداقل.'” در آمریکا DJ Skrillex را Instagram او تصادفا در یک ویدیو — “این یک استاد ضرب و شتم مفهوم است که که از قرار معلوم برای سرگرم کردن طرفداران” – که الهام بخش او را به ایجاد چیزی “سرگرم کننده و با نشاط.” و او می خواست به انجام آن را با دیگر نوازندگان.

“از آغاز زندگی حرفه ای من من شده اند استفاده می شود به همکاری با نوازندگان دیگر. پس از آن بود طبیعی برای من شامل دیگران است.”

تصویب ضرب و شتم

MojoJojo آمد تا با ضرب و شتم Mandli یک پروژه که در نظر دارد برای گرد هم آوردن هنرمندان از ژانرهای مختلف و مکان های. به عنوان مثال برای پروژه اول آهنگ (او در نظر دارد برای ایجاد شش در سال 2020) او را گرد هم آورده خواننده Sikandar کهلون (از Chandigarh), DJ SA (گوا) گیتاریست عرش شارما و beatboxer Abhishek Kurm (بمبئی).

او توضیح می دهد ضرب و شتم Mandli را مفهوم “Abhishek ایجاد ضرب و شتم و تصویب آن را به گیتاریست (عرش). وی افزود: ابزار و گذشت به DJ SA که برنامه ریزی آن است. Sikandar (خواننده) سپس اضافه رپ. سپس من در زمان تمام چیزی که متشکل از یک قطره (بخشی از آهنگ پس از ساخت) و تسلط آن است.”

مفهوم این است که آزادانه و بر اساس ‘عبور از ضرب و شتم’ یک بازی که در آن شرکت کنندگان در یک دایره کف زدن دست خود را یکی پس از دیگری بدون از دست دادن ریتم. نوازندگان الکترونیکی بازی پیچیده تر نسخه از این با استفاده از ابزار و سینت سایزر.

“عبور از ضرب و شتم مفاهیم معمولا زندگی می کنند. تنها به تازگی آن را تبدیل به دیجیتال می باشد. چه منحصر به فرد در مورد ضرب و شتم Mandli است که ما جمع آوری همه ورودی و ما آن را به یک آهنگ. من همچنین برنامه ریزی برای انتشار یک قسمت از شش آهنگ ها را ایجاد کنیم.”

بیشتر همکاری

MojoJojo می گوید: انگیزه اصلی برای این پروژه سرگرم کننده است. “موسیقی اساسا در مورد همکاری و آوردن مردم با هم. اما این روزها تبدیل شده است به رقابتی وجود دارد مقدار زیادی از بازاریابی درگیر است. بنابراین یک راه این است که تلاش برای دریافت کنید که بی گناهی است.”

هنرمندان می توانند بدون ایجاد فشار انداز محبوبیت و دیگر معیارهای موفقیت است. “موسیقی دارای قدرت شفا. این می تواند تاثیر مثبت مردم به خصوص در این زمان.”

MojoJojo به پردازنده نوازندگان از ژانرهای مختلف از نقاط مختلف هند. “من می خواهم به این عنوان متنوع به عنوان امکان پذیر است. من می خواهم به برجسته ژانرها و زیر ژانرهای موسیقی است که ما را نمی شنوند ،

او همچنین قصد دارد به مخاطب درگیر در برخی از نقطه. “این همکاری بین نوازندگان و غیر نوازندگان در حال حاضر اتفاق می افتد. یکی از شش آهنگ شاید ایجاد خواهد شد توسط غیر نوازندگان وجود دارد. کسی چه می داند؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>