پول دزدی’ فصل 4 review: A fast-paced سورپرایز برای طرفداران البته کمی خسته کننده در زمان

برای هفته گذشته پول دزدی (La casa de papel) شده است روند در Netflix بکشد و هند در انتظار فصل چهارم آزادی امروز. اسپانیایی سریال همه ماسالا هندی بیننده به نظر می رسد برای لذت بردن از عمل, فتنه, عاشقانه, طنز لغزش به استقرار… همه از این ویژگی در فراوانی به عنوان زمان شروع فصل در هرج و مرج است.

 

ما چپ سارق مسلح نقاب در یکی از سخت ترین موقعیت آنها مواجه اند — لیسبون قبلا بازرس Raquel Murillo (Itziar Ituño) فرض شده است به اعدام آنها به مجموعه ای خاموش موشک در قلب شهرستان در اقدامی تلافی جویانه و نایروبی (آلبا فلرس) زندگی آویزان در تعادل می باشد. کجا از اینجا بروم ؟ برای بیننده اخلاقی سوال که ما باید برای ریشه کن همچنان به پازل در هر نوبت.

بازرس Alicia سیرا (Najwa Nimri) است که بی امان در مرکز فرماندهی در زمان حتی هجوم سرهنگ لوئیس تمیو سفارشات. استاد (Álvaro Morte) به نظر می رسد خود را از دست داده موجو. و در بانک های اسپانیا, مشکلات رابطه به نظر می رسد قرار دادن کل این عملیات در خطر است. وجود دارد چند کتاب درسی نمونه از همین کار را با دیگر مهم نیست بهترین ایده — شاید بیشتر relatable فعلی WFH سناریو.

‘Money Heist’ season 4 review: A fast-paced surprise for fans, albeit a little frustrating at times

درس از طریق فلش بک

حتی در قسمت سه, Rodrigo De la Serna به عنوان مارتین/پالرمو به نمایش گذاشته شده در این نوع از کنترل تمایلات ساخته شده است که او یک سوال برانگیز رهبر. این زمان در اطراف او کانال های ترسناک بی ثباتی که این باند به طور فزاینده ای ناراحت کننده با. از طریق فلش بک های برلین (پدرو آلونسو) ما دریافت برخی از وضوح وضعیت — پالرمو وفاداری دروغ با طرح خود را با استاد و او را به انجام آنچه در آن طول می کشد را به مطمئن شوید که هر کس در خط است. به این پایان جدید اتحاد شکل گرفته و شکسته قرار دادن هر کس در بانک در یک موقعیت مخاطره آمیز. اگر توکیو (Ursula Corbero) غیر منطقی تصمیم گیری در فصل گذشته بودند خسته کننده به تماشای پالرمو antics به همان اندازه مش ،

پول دزدی (La casa de papel)

  • بازیگران: Álvaro Morte Itziar Ituño, Ursula Corbero, Rodrigo De la Serna آلبا Flores, Najwa Nimri
  • داستان: هرج و مرج حاکم در بانک مرکزی اسپانیا به عنوان یک گروه سارق مسلح نقاب اقدام به دزدی از یک عمر
  • قسمت ها: 8

فکر می کنم که یک فشار بالا, گروگان/دزدی وضعیت نیاز به سرد سر و محاسبه استدلال منطقی است. چه چیزی باعث می شود پول دزدی خیلی فریبنده است که آن را اجازه می دهد تا احساسات انسانی به حکومت بیش از همه. ریو (میگوئل Herrán) اختلال استرس پس از سانحه (از زندانی و شکنجه توسط Sierra) پاسخ مورد انتظار است. برای افرادی که قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر برای نجات او از این تیم به خصوص دنور (Jaime Lorente) کاملا چندان اشتیاقی به وضعیت خود. این نگرش چوبی به کسی که در نظر آنها به اندازه کافی مهم به خطر همه چیز را باید به کار گرفته شود بهتر است. Lorente نقش و پاسخ نیز به نظر می رسد قابل پیش بینی: انتظار می رود دنور به رشد به عنوان یک فرد. استکهلم — مناسب ترین moniker همه دارای یک قوس بزرگ و استر Acebo با آن اجرا می شود.

بهترین برنامه گذاشته…

یکی دیگر از شخصیت است که توسعه داده شده است به خوبی توکیو. او فرار طبیعت وجود او تلاش برای انجام کار درست برای همه درگیر. اما آن را کاهش نمی او گاهی زمخت شوخ طبعی است. استاد از سوی دیگر به نظر می رسد بیش از حد دور کردن علامت از آنچه تاسیس شده است در فصل گذشته. آن را خوب است برای دیدن یک انسان طرف به او عزادار برای Raquel. اما او نیز مردی که خود را برش داده شده و شبیه به یک مست سرگردان به فرار از پلیس — آن را جالب بوده است برای دیدن بیشتر از آن است. لوکا Peros به عنوان مارسی کامل sidekick نه مردد به تجارت مشت اگر آن را به معنی رئیس خود می شود در مسیر بازگشت.

‘Money Heist’ season 4 review: A fast-paced surprise for fans, albeit a little frustrating at times

در بخش چهارم به سرعت گام و ویژگی های شگفتی در هر قسمت همراه با نشاط موسیقی متن فیلم که جالب توجه است ویژگی های زبان انگلیسی بازدید از 80s. انتظار می رود بسیاری از سرخوردگی و فریاد در صفحه نمایش به عنوان به خوبی آن را احساس می کند مانند شما در حال تماشای یک فیلم ترسناک است که در آن شخصیت است که انجام کاری کاملا غیر ضروری است. امیدوارم که شما آنها را حق تصمیم گیری و واکنش نشان نمی دهند و بر اساس احساسات خود را. امیدوارم که شما آنها را در اطراف برای یک دزدی بیشتر. با شایعات یک قسمت پنج (هنوز به تایید توسط Netflix) آن را به نظر می رسد مانند ما نمی خواهد که به خواندن Bella Ciao به باند هر زمان به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید