موسمی را پوشش می دهد کل ماهاراشترا

چهار روز پس از هدف قرار دادن ساحلی ماهاراشترا موسمی جنوب غربی ساخته شده و پیشرفت مداوم و در حال حاضر تحت پوشش تمام دولت هند هواشناسی بخش (آی) گفت: در روز یکشنبه.

پیشرفت موسمی شده است طبیعی و در انتظار خطوط یک آی رسمی گفت.

در 10 روز گذشته بخش هایی از مرکز و شمال ماهاراشترا و Vidarbha دریافت پی در پی دوش آی را در بمبئی مرکز معاون مدیر کل K S Hosalikar گفت.

“جنوب غربی موسمی تحت پوشش کل کشور در روز یکشنبه,” او گفت:.

“شمال ماهاراشترا و اکثر نقاط Marathwada منطقه در صورت کمبود آب هر سال است. این نشانه خوبی است که این مناطق دریافت کرده اند, دوش این سال است. این کمک خواهد کرد که سرعت بخشیدن به قبل از کاشت فعالیت های کشاورزان, او گفت:.

اما سنگین و رگبار در برخی از مناطق شهری از جمله Nashik باعث برخی از ناراحتی.

آب-ورود به سیستم رخ داده در Nashik جاده ایستگاه پلیس در روز شنبه پس از سنگین downpour.

“آن باران حدود 6 ساعت در منطقه ما و در عرض چند ساعت Nashik جاده ایستگاه پلیس بود و هولناک. کل کارکنان تا به حال به تلاش برای حذف آب” یکی از مقامات پلیس گفت:.

در امریکا در منطقه که در مواجهه حاد کمبود آب در چند سال گذشته دریافت کرده خوب دوش در یک هفته گذشته پر کردن برخی از رودخانه خشک تخت.

این Chausala بستر رودخانه بود که به طور کامل خشک در تابستان امسال پر کردم تا در روز شنبه پس از باران, یک مقام ارشد از وزارت امور خارجه بخش کشاورزی گفت:.

“اگر زمان موسمی روند همچنان در کشور ما می تواند در اوایل کاشت,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>