مطلب جدید روزانه ویروس موارد خارج از چین از داخل: که

در حال حاضر وجود دارد بیشتر موارد جدید از COVID-19 گزارش شده در هر روز در خارج از چین از داخل سخت ترین-آمار کشور, سازمان جهانی بهداشت روز چهارشنبه گفت:.

“دیروز تعداد موارد جدید گزارش شده در خارج از چین بیش از تعداد موارد جدید در چین برای اولین بار” که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته دیپلمات ها در ژنو با توجه به نسخه نوشته شده است از سخنرانی خود.

U. N. آژانس بهداشت قرار دادن تعداد موارد جدید در چین در 411 روز سه شنبه و کسانی که ثبت نام در خارج از کشور بود در 427.

دولت ها در سراسر جهان در حال تقلا برای جلوگیری از گسترش جدید COVID-19 بعد از افزایش عفونت در, ایتالیا, ایران و کره جنوبی.

آقای Tedros گفت: “افزایش ناگهانی موارد” در این کشورها بود “عمیقا نگران کننده” و اضافه کرد که که تیم را در سفر به ایران این هفته بررسی وضعیت.

در حالی که جدید مورد اعداد و مرگ و میر رو به کاهش هستند در این بیماری کانون در چین کشور باقی مانده است تا کنون سخت ترین ضربه.

آقای Tedros گفت که از صبح روز چهارشنبه 78,190 موارد COVID-19 ثبت شده در چین از جمله 2,718 مرگ و میر.

که در مقایسه با 2,790 موارد و 44 مرگ و میر گزارش شده در سراسر 37 کشورهای دیگر است.

اما چه کسی است گفت: این بیماری همه گیر در چین به اوج خود رسید و در فوریه 2 شده است و رو به کاهش از.

بروس Aylward که به رهبری که حمایت متخصص ماموریت به چین محور شدید قرنطینه و مهار اقدامات انجام شده توسط پکن و گفت: در حال “تغییر مسیر” از وقوع.

اما او به خبرنگاران گفت: در ژنو است که کشورهای دیگر بودند “به سادگی آماده نیست”.

در روز چهارشنبه سخنرانی آقای Tedros اذعان کرد که این افزایش در موارد خارج از چین باعث شده بود فشار به صورت یک بیماری همه گیر اعلام می شود.

“ما نباید بیش از حد مشتاق به اعلام یک بیماری همه گیر” او گفت و تأکید کرد که چنین اعلامیه می تواند “سیگنال است که ما دیگر نمی تواند حاوی ویروس است که درست نیست.”

“ما در یک مبارزه است که می توان به دست آورد اگر ما چیز درست است.”

اما او اصرار داشت که نمی خواهد درنگ به اعلام یک بیماری همه گیر “اگر آن را در توضیحات دقیق از این وضعیت است.”

“من نه کم اهمیت جلوه دادن شدت از وضعیت و یا بالقوه برای این تبدیل به یک بیماری همه گیر به دلیل آن است که پتانسیل,” او گفت:. “همه کشورهایی که آیا آنها در موارد یا نه باید آماده برای یک پتانسیل همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>