بیش از 31,000 پزشکان از جمله بازنشسته دولت و نیروهای مسلح خدمات پزشکی و پزشکان داوطلب شده اند برای کمک به دولت در مبارزه با کروناویروس (COVID-19) همه گیری یک مقام ارشد دولت گفت: در روز جمعه.

نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند | وزارت امور خارجه خط تلفن شماره

دولت در تاریخ 25 مارس تا به حال به دادگاه تجدید نظر به دولت بازنشسته نیروهای مسلح خدمات پزشکی در بخش دولتی انجام و یا خصوصی پزشکان به جلو آمده و پیوستن به تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر ناشی از کشنده رمان coronavirus.

“31,062 پزشکان داوطلب از جمله دولت بازنشسته نیروهای مسلح خدمات پزشکی در بخش دولتی انجام و یا خصوصی پزشکان تا کنون امضا به دولت, به نبرد COVID-19 همه گیر خواند و گفت: PTI.

این مقام گفت: حداکثر تعداد برنامه های دریافت شده از ماهاراشترا (6,656), به دنبال, Uttar Pradesh (2,816) کارناتاکا (2,060) دهلی (2,022), Telangana (1,959) گجرات (1,712) راجستان (1,478), Andhra Pradesh (1,685) بیهار (969) کرالا (946) و West Bangal (921). سه برنامه ها را از خارج از هند.

علاوه بر 263 برنامه ها را از Jharkhand و 352 برنامه های دریافت شده از جامو و کشمیر در میان دیگران.

همچنین به عنوان خوانده شده | پزشکان با احتیاط از مطالعه واکسن ب ث ژ

در بیانیه ای که در Niti Aayog وب سایت در مارس 25, دولت گفته بود کسانی که مایل به کمک به این و بخشی از این ماموریت نجیب برای خدمت به کشور ممکن است ثبت نام خود را در لینک ارائه شده در وب سایت رسمی Niti Aayog.

“دولت هند درخواست برای پزشکان داوطلب که مناسب هستند و مایل به در دسترس خواهد بود برای ارائه خدمات خود را در امکانات بهداشت عمومی و آموزش بیمارستان ها در آینده نزدیک.

“ما درخواست تجدید نظر به چنین پزشکان به جلو آمده و در این ساعت نیاز است. شما همچنین می تواند یک بازنشسته دولت و نیروهای مسلح, خدمات پزشکی در بخش دولتی انجام و یا خصوصی دکتر” بیانیه ای گفت:.

همچنین به عنوان خوانده شده | پنل تشکیل شده برای هماهنگ تحقیق و توسعه فعالیت

این اشاره کرده بود که در صورت شیوع این بیماری منجر به تعداد زیادی از افراد آلوده هند امکانات بهداشت عمومی را بار فوق العاده ای برای مراقبت از تعداد زیادی از بیماران است.

بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا, ایتالیا, انگلستان و ویتنام خواسته اند که بازنشسته سلامت کارگران برای بازگشت به کار در میان همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی