بیشتر شرکت های ایالات متحده join Facebook ad تحریم ارابه موسیقی

یک تعداد انگشت شماری از شرکت های ایالات متحده را کشیده تبلیغات از Facebook Inc در حمایت از مبارزات انتخاباتی که به نام رسانه های اجتماعی غول انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از سخنرانی نفرت در خود سیستم عامل.

توقف نفرت برای سود کمپین آغاز شده توسط چندین آمریکا حقوق مدنی گروه پس از مرگ آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید در بازداشت پلیس باعث اعتراضات گسترده علیه تبعیض نژادی در ایالات متحده است.

Verizon Communications Inc

“ما با نام تجاری استانداردهای ایمنی تغییر نکرده است. ما در حال توقف تبلیغات ما تا زمانی Facebook می توانید ایجاد یک راه حل قابل قبول است که باعث می شود ما راحت است و مطابق با آنچه که ما انجام داده ایم با یوتیوب و دیگر شرکای” مخابرات اپراتور و گفتگو کرد.

Ben & jerry’s

بستنی ساز گفت: این امر مکث همه تبلیغات پرداخت در Facebook و Instagram در ایالات متحده به عنوان از 1 ژوئیه.

“ما تماس بگیرید Facebook را حذف و اقدامات صریح به نام کمپین برای جلوگیری از پلت فرم آن از استفاده می شود برای گسترش و تقویت نژاد پرستی و نفرت است.”

Dashlane

اشتراک مبتنی بر رمز عبور مدیر گفت که توقف پرداخت تمام و پست های آلی در Facebook و Instagram را از طریق جولای در حداقل. “من خواستار همکار من CMOs در تکنولوژی برای پیوستن به من” شرکت افسر ارشد بازاریابی, شادی, Howard, در بیانیه ای گفت.

Eddie Bauer

“در حمایت از “#StopHateforProfit’ ابتکار, Eddie Bauer را تعلیق همه پرداخت می شود تبلیغات در Facebook و Instagram را از طریق پایان ماه ژوئیه موثر فورا” لباس فروشگاه های زنجیره ای گفت: در یک صدای جیر جیر.

ماگنولیا تصاویر

فیلم توزیع کننده و استودیو شد اولین هالیوود شرکت برای پیوستن به این جنبش است. این شرکت گفت: در یک صدای جیر جیر آن را متوقف تبلیغات در Facebook و Instagram شروع بلافاصله از طریق حداقل در پایان ماه ژوئیه.

“ما به دنبال تغییر معنی دار در Facebook و پایان دادن به خود را تقویت گفتار نفرت.”

پاتاگونیا

“ما را همه تبلیغات در Facebook و Instagram موثر بلافاصله از طریق حداقل تا پایان ماه جولای در انتظار اقدام معنی دار از رسانه های اجتماعی غول” در فضای پوشاک با نام تجاری گفت: در بیانیه ای در تاریخ 21 ژوئن.

تفریحی تجهیزات شرکت

“برای 82 سال, ما باید مردم را بیش از سود. ما در حال کشیدن تمام Facebook/Instagram تبلیغات برای ماه جولای” اری توییتی.

شمال صورت

فضای نام تجاری و یک واحد VF پارسیان گفت: این امر در کنار تمام Facebook متعلق به سیستم عامل.

“ما در. ما در حال کردن @Facebook,” The North Face گفت: در یک صدای جیر جیر. یک VF پارسیان سخنگوی رویترز میگوید: دیگر برندها در نمونه کارها خود را به طور فعال به بحث در مورد اینکه آیا به همان عمل است.

Upwork Inc

“Upwork است که هدف قرار دادن مکث در نفرت با هیچ Facebook تبلیغات در ماه جولای” شرکت توییتی.

Rakuten وایبر

“وایبر حذف خواهد شد تمام Facebook مربوط به نقاط تماس از برنامه های ما از جمله Facebook, فیسبوک, Facebook SDK و GIPHY و همچنین توقف همه هزینه تبلیغات در Facebook,” جمال Agaoua مدیر اجرایی برنامه های پیام شرکت در بیانیه ای گفت در توییتر.

Eileen Fisher

زنان طراح لباس توییتی “همراه با دیگر شرکای صنعت ما در حال توقف همه پرداخت می شود تبلیغات در Facebook و Instagram برای ماه جولای.”

Goodby سیلوراستاین

“ما ملحق خواهد شد #StopHate4Profit و توقف ارسال در Facebook در ماه ژوئیه” تبلیغات آژانس در بیانیه ای گفت در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>