Morena Baccarin: ‘پگاه’ احساس عجیب مناسب با توجه به آنچه در جریان است

“من فکر می کنم طرفداران خوشحال خواهد شد” پاسخ Morena Baccarin وقتی پرسیده شد که چرا او تصمیم گرفت به ستاره در این منطقه گرگ و میشراه اندازی مجدد یاد 1959 مجموعه تلویزیونی به زندگی به ارمغان آورد دوباره با خارج شدن مدیر Jordan Peele, Simon Kinberg و مارکو رامیرز.

این Deadpool ستاره (او نمایشنامه مشهور ضدقهرمان دوست دختر ونسا Carlysle) به نظر می رسد در فصل 2 قسمت خرابی) که در آن او نقش میشل یک زن که خوشحال است با زندگی پس از به تازگی گرفتن ارتقا به مدیر هتل. ناگهان یک روز همه در اطراف او به طرز مرموزی یخ — و زمانی که او کشف دلسرد کننده حقیقت در مورد او وجود دارد.

خرابی است که ذهن خم و عاطفی و روده غم انگیز. من تا به حال یک زمان سخت تماشای آن خودم! آن را می پرسد بسیاری از سوالات از جمله آنهایی که بزرگ “ما که هستیم ؟” و “چرا ما؟” آن را با فرار از واقعیات و توانایی انتخاب زندگی ما است. این احساس عجیب مناسب با توجه به آنچه که در جریان است می گوید:” برزیلی-بازیگر آمریکایی که اذعان می کند او به تماشای بسیاری از Rod Serling اصلی سری زمانی که او یک بچه بود.

Morena Baccarin in ‘Downtime’

Morena Baccarin در ‘خرابی’ | عکس های اعتباری: شین هاروی

Morena می افزاید: “من به یاد داشته باشید تماشای این سری اصلی اما هنوز بسیاری از جزئیات. تصاویری که به ذهن می آیند شامل یک پناهگاه بمب ترک پناهگاه و کشف هیچ کس دیگری در جهان جان سالم به در شیشه های شکسته شاید ؟ آدم ربایی بیگانه? من مطمئن نیستم… من خیلی جوان بودم. اما چه کسی می تواند فراموش احساسات است که بالا بردن موهای روی پوست شما?”

 

Jordan Peele یکی از پرطرفدار ترین فیلمسازان در سینمای جهان امروز است. چه شد که تجربه کار با او را ؟

“من صادقانه نمی فرصتی برای ملاقات با او یا با او کار می کنند. او نوشت: قسمت بود اما نه در اطراف. بزرگترین غذای آماده از بازسازی است که آن را فرار یک فرصت برای فراموش کردن جهان خارج در حالی که در همان زمان کمک در پردازش جمعی تروما همه ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر. این واقعا تنها یادآور احساسات همه ما در برخورد با حق در حال حاضر می گوید:” 41 ساله است که در سطح جهان شناخته شده برای نقش خود را به عنوان جسیکا برودی در میهن و لسلی Thompkins در گاتهاماست که در ارتباط با بتمن حق رای دادن.

اتفاقا Morena اول ادعا می کنند به شهرت آمد از به تصویر کشیدن Inara سرا در sci-fi سری کرم شب تاب و پيگيري فیلم Serenity; یک شخصیت او هنوز هم لذت می برد فرقه حتی در کشورهایی مانند هند که در آن فضای وسترن, درام, اتحاد طرفداران مشتاق.

در میان تمام عظیم بین المللی بازدید — Deadpool میهن, Firefly, Gotham — که نقش او مدیون محبوبیت او بیشتر است ؟ “این یک سوال سخت برای من برای پاسخ به… من مطمئن هستم که چگونه این چیزها کار می کنند. همه از این می شد بسیار سرگرم کننده بود و خیلی متفاوت است. من احساس می کنم خیلی خوش شانس است که یک بخشی از آنها را. من عاشق بازی ونسا و دوست دارم برای احیای او. من هیچ ایده چه برنامه ها برای Deadpool 3 و/ یا X Force spin-off” او پاسخ مایل به فاش کردن هر گونه اطلاعات.

With Ryan Reynolds in ‘Deadpool’

با رایان رینولدز در فیلم “Deadpool’

Morena افرادی که به او Gotham شرکت ستاره Ben McKenzie (همچنین شناخته شده برای بازی رایان اتوود در درام The O. C) بوده و صرف وقت با شوهر و فرزندان خود در طول همه گیر و می گوید که او بوده است “گنجینۀ این غیر منتظره وقت با خانواده و واقعا تلاش را به استفاده و لذت بردن از آن است. آن بوده است که هر دو واقعا زیبا و واقعا ترسناک است. من هم واقعا مبارزه با چگونه برای توضیح به بچه های من چه می گذرد. آنها درک ایده کلی اما به عنوان آن می رود و آنها نمی توانند به مدرسه بروند و یا دیدن هر یک از دوستان خود و یا خانواده آن را می شود بسیار سخت است. آنها پرداخته اند جای تعجب هست, اما آن را سخت به ناگهان خود را در کل جهان است. برای دوست و معلم nurturer مادر و محرک.”

این بازیگر همچنین اضافه می کند که او را دوست دارم به هند سفر یک روز: “این است که قطعا در سه لیست یک بار این است که بیش از همه! من واقعا دوست دارم بالیوود فیلم بیش از حد; l من اغلب خواهد از ناهار خوردن در لا و تماشای بسیاری از آنها بر روی صفحه نمایش در رستوران های هندی و شگفت زده در چگونه زیبا طراحی رقص و لباس بودند. یک جشن برای حواس!”

در نهایت او را به یاد داشته باشید 2020? “آن احساس می کند مانند سه سال گذشت از ژانویه تاکنون است. آیا واقعا هنوز هم 2020?” Morena می خندد و نشانه های خاموش.

فصل 1 و فصل 2 از گرگ و میش منطقه در حال جریان در Voot انتخاب در هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>