صبح خلاصه: سن از توسعه طلبی است می گوید مودی در Ladakh; هند نمی خواهد واردات تجهیزات از چین می گوید قدرت وزیر و بیشتر

در یک سفر به لاداخ 17 روز پس از چینی سربازان کشته شدن 20 سربازان هندی در Galwan درهنخست وزیر هند تعیین برای محافظت از قلمرو خود بود “به عنوان بالا به عنوان هیمالیا”.

آقای ژائو همچنین هشدار داد در برابر “موانع مصنوعی” است که صدمه دیده است روابط اقتصادی در مرجع هند به حرکت های اخیر در تجارت و سرمایه گذاری از ممنوعیت 59 چینی نرم افزار برای اعلام توقف پروژه بزرگراه.

برجسته نیاز به خود کفایی در این بخش آقای سینگ گفت: قدرت این کشور واردات تجهیزات لایحه بود در مورد ₹71,000 کرور در طول 2018-19 از جمله خرید به ارزش بیش از ₹20,000 کرور از چین حتی در زمانی که کشور در حال ساخت امکانات.

ژاپن مخالف عمل یک طرفه است که تغییر وضعیت موجود به همراه لاک بین هند و چین گفت: سفیر ژاپن در ساتوشی سوزوکی در یک بحث و گفتگو در روز شنبه با وزیر امور خارجه Harsh Vardhan Shringla در هند-چین ایستادگی کردن در شرق لاداخ.

در سه دقیقه طولانی فیلم “لاداخ صحبت می کند” کنگره رهبران مشترک, صدای مردم لاداخ که صحبت کردن در مورد سربازان چینی در حال آمدن به خاک هند, ساختمان metalled جاده در مناطق بین انگشت 4 و 8 و استقرار خود را در Pangong Tso.

کلاه تخمین زده است که در سه ماهه دوم آغاز ماه جولای بیش از حد خواهد بود شستشو. آن را تصریح کرد که بازار تنها ممکن است سمت چپ با 2-3 شرکت های هواپیمایی در صورت وجود تاخیر در recapitalisation برای این بخش است.

همه مدیران عامل شد و گفت: برای راه اندازی منطقهای و بخشی چند رشته BDUs متشکل از افسران ارشد از عامل های تجاری و سرمایه گذاری و مکانیکی بخش است. این گروه را مکرر تعاملات با صنعت و تجارت نمایندگان برای دیده بانی برای جذب ترافیک است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین رسمی گفت: رئیس جمهور که با انتقاد از معترضان به تخریب مجسمه ها در طول تظاهرات علیه نابرابری نژادی را به تصویر بکشد ایالات متحده به عنوان “فضیلت.”

“این بعد از ظهر من احساس یک تب خفیف و بلافاصله قرنطینه خودم در خانه” آقای قریشی گفت: در توییتر. او گفت که او احساس سالم و انجام وظایف خود را از خانه.

رهبر راست با استفاده از حق وتو قدرت به حذف مقالات ملزم مردم به پوشیدن ماسک در مغازه ها و کلیساها. پوشش صورت در حال حاضر اجباری در چندین ایالت از جمله سائو پائولو و ریو دو ژانیرو اما این برای اولین بار بود چنین قانون در سطح ملی.

“اگر او درمان شده است ما را به دیدن هنگامی که او در واقع طول می کشد بار که آیا او می تواند اجرا 400m. اگر او نمی تواند ما را تغییر دهید او را به 200m” گفت: دو و میدانی فدراسیون هند رئیس جمهور Adille Sumariwalla به هندو.

بوکسور تا به حال موفق به کسب مدال طلا در بازی های آسیایی برگزار شد و در سال 1998 در بانکوک. او به تازگی گرفته شده در یک پرواز خاص برای درمان سرطان در دهلی نو و پس از بازگشت به ایمفال توسط جاده او آزمایش مثبت برای COVID-19.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>