صبح خلاصه: Amit Shah مداخله ساخته شده ICMR گسترش labs که می گوید COVID-19 10 برابر کشنده تر از آنفولانزای خوکی و بیشتر

Amit Shah مداخله ساخته شده ICMR گسترش آزمایشگاه برای تست COVID-19

از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) گسترش تعداد آزمایشگاه های است که می تواند انجام COVID-19 آزمون در یک مداخله توسط اتحادیه خانه وزیر هندو آموخته است.

COVID-19 10 برابر کشنده تر از آنفولانزای خوکی می گوید که

رمان coronavirus 10 برابر کشنده تر از آنفولانزای خوکی نیز به نام H1N1 که ناشی از جهانی همه گیر در سال 2009 سازمان جهانی بهداشت (WHO) گفت: در روز دوشنبه خواستار اقدامات کنترلی برداشته شود “به آرامی”.

اقدامات به نتایج; هیچ مورد جدید در 25 ولسوالی می گوید دولت.

هند ثبت بیشترین افزایش مرگ و میر با توجه به COVID-19 روز دوشنبه با 51 گزارش در 24 ساعت گذشته به بالاترین سطح خود از اولین مورد گزارش شده در ژانویه. هند شمارش با 905 موارد اضافی رفته تا به 9,352 و 324 مرگ و میر تا کنون. بیش از 857 بیماران بهبود یافته اند. 51 مرگ و میر گزارش شده از یکشنبه شب شامل 22 از Maharashtra, هفت, هر یک از, Madhya Pradesh و Telangana, پنج از دهلی نو و چهار از گجرات.

روز قبل از تسلیم شدن به نیا آناند Teltumbde می نویسد: به مردم هند

استاد آناند Teltumbde یک مهندس و موسسه هندی مدیریت (IIM) تحصیلات تکمیلی استفاده می شود که برای تدریس در انستیتو تکنولوژی هند (Kharagpur) نوشت: نامه ای سرگشاده به مردم هند’ یک روز قبل از او تسلیم شد و به آژانس تحقیقات ملی (نیا) پس از دادگاه عالی او را تکذیب کردند هر گونه کمک.

Coronavirus مستند | ‘آنلاین child porn ترافیک افزایش می یابد 95%’

مصرف پورنوگرافی کودکان پس از مستند در کشور رفته تا 95% با اطلاعات آنلاین مانیتورینگ وب سایت نشان دادن یک افزایش در تقاضا برای جستجوهای مانند “فرزند پورنو” سکسی کودک” و “نوجوان, نوجوانان انجمن.”

مناقصه فرآیند جدید مجلس در, صادر می شود پس از مستند

مرکز برنامه ریزی برای ساخت یک ساختمان پارلمان جدید در ماه اوت سال 2022 است در مسیر و مناقصه برای این پروژه خواهد بود شناور پس از مستند برداشته شده است به گفته معماران این پروژه است.

Coronavirus | MGNREGA مشاغل سقوط به 1% نرمال

اشتغال تحت مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال عمل (MGNREGA) سقوط کرده است به بیش از 1 ٪ از معمول رای دادن در این ماه با توجه به COVID-19 مستند. فعالان درخواست دیوان عالی کشور خواستار آن است که دولت در پرداخت حقوق و دستمزد کامل برای همه فعال کار دارندگان کارت در طول این زمان پس از خود دستورالعمل صادر شده به کارفرمایان است.

برنی ساندرز تایید جو بایدن دموکراتیک برای نامزدی ریاست جمهوری

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به احتمال زیاد دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شد و به طور رسمی تایید شده در روز دوشنبه با رقیب دیرین برنی ساندرز, یک حرکت است که ممکن است کمک به متحد کردن حزب دموکرات جلوتر از کلی انتخابات matchup علیه جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

خطوط هوایی آماده شدن برای برخاست در پست-coronavirus جهان

شرکت های هواپیمایی باید شروع به انجام مسخره دریل به آموزش و آماده سازی کارکنان برای اجتماعی جدید فاصله طبیعی با توجه به COVID-19 همه گیر خواهد شد که ترویج امن تجربه پرواز به عنوان و هنگامی که پروازهای تجاری را به آسمان دوباره.

داده | چرا بمبئی دیده ترین coronavirus موارد در ماهاراشترا?

ماهاراشترا است که تحمل فشار از هند COVID-19 بحران با 23% از کل موارد و 46 درصد از مرگ و میر کلی*. اکثر موارد از بمبئی با بالاترین سهم در آن G-south ward. بخش با انبوه جمعیت دارای بیشترین تعداد موارد است. دولت دارای بالاترین تعداد این بخش ها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>