صبح خلاصه: Ashok Gehlot به فشار دوباره برای مجلس در جلسه هفته آینده; هند افزایش COVID-19 تست ظرفیت به بیش از 4 لاخ یک روز و بیشتر

در میان جدی چهره با فرماندار کنگره دولت در راجستان در شنبه بررسی یک پیشنهاد تازه برای تشکیل جلسه دولت با مجلس در هفته آینده برای فعال کردن وزیر Ashok Gehlot برای اثبات اکثریت در کف خانه. فرماندار Kalraj Mishra تا به حال در جمعه حاضر به دادن فوری به تصویب یک پیشنهاد مشابه.

هند در حال حاضر پیاده خود را coronavirus (COVID-19) نمونه تست ظرفیت به بیش از 4 لاخ آزمون هر روز با 4,20,898 نمونه تست شده در 24 ساعت گذشته با توجه به انتشار صادر شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت در روز شنبه.

همچنین بخوانید: Coronavirus | فعال موارد افزایش A. P. عنوان 7,813 تست مثبت

یازده ماه پس از آن حک شده به عنوان یک جدا اداری قلمرو اتحادیه (UT) با ارتفاع بالا کویر منطقه لاداخ در یک تقاطع با حداقل عملکرد کارکنان موقت از محل اقامت بدون استخدام آژانس برای پر کردن فهرست مطالب هیچ رسمی بانک و اختلاف بیش از سرمایه خود را.

“ما باید همچنان به تلاش برای بازگرداندن وضعیت موجود حول و حوش در امتداد خط کنترل واقعی (لاک) با چین” شمالی گفت: فرمان رئیس ستوان ژنرال Y. K. جوشی در روز شنبه.

منظور از راجستان دادگاه عالی درخواست برای وضعیت موجود در راجستان مجمع بلندگو را رد صلاحیت توجه به مصوبات کنگره قانونگذاران به نظر می رسد که باعث بحث در کنگره در مسئله گسترده تر از ضد ارتداد قانون (ADL) از لحاظ فنی شناخته شده به عنوان دهمین برنامه از قانون اساسی و همچنین احزاب سیاسی به طور منظم با نزدیک شدن دادگاه خود را برای مبارزه با جنگ است.

کنگره راه اندازی خواهد شد در روز یکشنبه یک “صحبت می کنند تا دموکراسی” مبارزات انتخاباتی در رسانه های اجتماعی در اعتراض به BJP نقش در راجستان بحران است.

بریتانیا به طور ناگهانی اعمال دو هفته قرنطینه در تمام مسافران پس از رسیدن از اسپانیا پس از یک افزایش coronavirus موارد چشمگیر و ناگهانی برگشت و در روز شنبه برای افتتاح قاره اروپا به گردشگری پس از ماه از مستند.

موازی تمرینات در اقیانوس هند و آرام در این هفته از جمله ورزش سه جانبه بین ایالات متحده و استرالیا و ژاپن در دریای فیلیپین و هند و دریایی ایالات متحده در اقیانوس هند باید سوخت حدس و گمان است که مربوط به چهار گوش (چهار) تمرینات راه اندازی خواهد شد به زودی بین چهار نیروی دریایی.

در جولای 17, تنظیم کننده های چینی اعلام تصاحب نه موسسات مالی با ترکیب دارایی های با ارزش $140 میلیارد دلار است. همه آنها در حال فکر به لینک به فردا گروه های کنگلومرا با منافع پوشا خدمات مالی و بیمه و املاک و مستغلات.

در حالی که تنش ها همچنان در مرز با چین نقض آتش بس (CFVs) ادامه دارد در امتداد خط کنترل (LoC) با پاکستان همراه با تلاش برای قاچاق سلاح در.

هند و انگلستان را تأیید تعهد خود را برای رسیدن به یک توافقنامه تجارت آزاد (FTA) با توجه به تقویت بیشتر روابط اقتصادی بازرگانی این وزارتخانه گفت: در روز شنبه.

این Padmanabhaswamy در تریواندروم کرالا یکی از مهمترین طبقه معابد در هند گفت: برای برگزاری ثروت غیر قابل تصور در دیواره های آن از جمله زیور آلات طلا تاریخی و سایر آثار باستانی که تا به حال کشف. یک دهه-پیر اختلاف در مورد مدیریت و اداره آورده بود به نزدیک یک هفته پیش زمانی که دیوان عالی کشور حکم به نفع Travancore خانواده سلطنتی است. در این دو بخش پادکست نویسنده و مورخ مانو S. Pillai مذاکرات ما از طریق ریشه های تاریخی موسسه قبل از برش به حال و رفتن به تحولات اخیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>