صبح خلاصه: در سازمان ملل متحد دیدار PM مودی خواستار اصلاح multilateralism’; سه نفر از یک خانواده کشته در پاکستان. توپخانه در Poonch و بیشتر

دعوت از اعضای سازمان ملل به تعهد به اصلاحات در جهان بدن نارندرا نخست وزیر گفت که چند جانبه سیستم نیاز به نماینده بیشتر و هند معتقد است که “راه برای رسیدن به صلح پایدار و رفاه” است که از طریق multilateralism در یک سخنرانی با تمرکز بر هند در مبارزه با کروناویروس بیماری همه گیر.

سه تن از یک خانواده بودند کشته شدند ارتش پاکستان شلیک و بمباران در امتداد خط کنترل (LoC) در Pir Panjal دره Poonch در شب جمعه است.

هیچ کشوری در جهان می تواند لمس و یا اشغال حتی یک اینچ از هند قلمرو وزیر دفاع Rajnath Singh اظهار داشت در لاداخ در روز جمعه. آقای سینگ نظرات در آمد و پس از standoffs با چین در مرز از جمله کشتار 20 سربازان هندی توسط سربازان چینی در Galwan دره در 15 ژوئن.

بیمار-نگهداری و یا ضعیف ساخته رودخانه سدهای اضافه شده اند به آسام سیل گلایه های این سال است.

برخی از 5.35 میلیون نفر از 5,004 روستاها و محلات در سراسر 30 آسام را 33 مناطق متاثر شده اند و 76 نفر — پنج شنبه — در دو موج سیل پس از مارس 22. یکی دیگر از 26 نفر در landslips در طول این دوره است.

کمتر از 1% coronavirus (COVID-19) بیماران در هواکش کمتر از 2% موارد در Icu و کمتر از 3% در اکسیژن تخت گفت: این اتحادیه با وزارت بهداشت در روز جمعه بیان کرد که مورد واقعی بار از COVID-19 بیماران در کشور است 3.42 لاخ با بهبود موارد در حال حاضر در 6.35 لاخ.

بخش آداب و رسوم روز جمعه منتقل شد به پیگیری کردن شبکه ای از حامیان مالی بود که ظاهرا تامین مالی واردات غیر قانونی طلا در تجارت مقادیر از طریق حمل و نقل هوایی حمل و نقل خطاب به کنسولگری امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) در تریواندروم.

تامیل نادو پدید آمده است به عنوان کشور مقصد سرمایه گذاری در سه ماهه اول این سال مالی و حتی به کلی تازه سرمایه گذاری اطلاعیه ها در هند کاهش یافت به کمترین میزان در پنج سال میان دوره خدشه دار گسترش همه گیری ناشی از مستند.

تنها 1 در 200 نفر از کسانی که آزمایش منفی در یک آزمایش آنتی ژن در دهلی نو به منظور تشخیص coronavirus موارد بودند دوباره آزمایش کسری که اپیدیولوژی می گویند بیش از حد کم است با توجه به آنچه که شناخته شده است در مورد این بیماری است. از ژوئن 25, روزانه موارد به نظر می رسد به اوج خود رسید در 3,390 و به طور پیوسته کاهش یافته است به 1,790 که از 15 جولای.

Thuglak ویرایشگر S. Gurumurthy روز جمعه گفته است که یک کلاهبرداری بود دم در تامیل نادو کنگره خیریه اعتماد و ادعا کرد که سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی دستیار Kanishka سینگ بود در حال حاضر کنترل اعتماد به خواص. این TNCC شدت رد اتهام.

بازیگر آیشواریا رای باچان و دخترش Aaradhya باچان در روز جمعه منتقل شد به بیمارستان شهرستان تقریبا یک هفته پس از آنها آزمایش مثبت برای COVID-19. آیشواریا, 46 و هشت ساله Aaradhya بودند مبتلا به کروناویروس در روز یکشنبه یک روز پس از این بازیگر در قانون megastar آمیتا باچان و آبیشک باچان آزمایش مثبت برای COVID-19.

یک روز پس از آن عبور از 50,000 علامت در COVID-19 موارد کارناتاکا روز جمعه گزارش داد 3,693 جدید, موارد بالا بردن شمارش به 55,115. با 115 مرگ و میر بیشتر این تلفات را لمس 1,147.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>