صبح هضم نخست وزیر بریتانیا: بوریس جانسون بستری در بخش مراقبت های پس از سلامت بدتر; محدودیت در جلسات دادگاه قانونی می گوید دیوان عالی کشور و بیشتر

نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه روز دوشنبه پس از coronavirus علائم بدتر شده اما در خیابان داونینگ گفت که او هنوز هم آگاهانه. بریتانیا هیچ رسمی طرح جانشینی باید نخست وزیر ناتوان شدن اما Johnson, 55, خواست امور خارجه Dominic Raab به deputise برای او.

هند ثبت شده است بزرگترین واحد-روز افزایش COVID-19 موارد و مرگ و میر در 24 ساعت گذشته با 704 موارد جدید و بیش از 30 مرگ و میر گزارش شده است. چوب خط حساب کردن در روز دوشنبه بود در 4,281 مورد تأیید و 111 مرگ و میر با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت.

دیوان عالی کشور روز دوشنبه تلقی همه محدودیت های اعمال شده بر مردم از ورود و حضور و یا شرکت در جلسات دادگاه به عنوان قانونی در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

با بیش از یک هفته باقی مانده از 21 روز coronavirus (COVID-19) مهار مستند, اتحادیه وزارت بهداشت گفت: هند در حال حاضر پا محلی انتقال فاز و نقل مکان کرد و به “شیوع زیادی متمایل به مهار فاز”.

دولت روز دوشنبه تصمیم به لغو 2-بعد پتو ممنوعیت صادرات دارو هیدروکسی کلروکینمنابع گفت. این تصمیم پس از هر دو رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro اعلام کرد که آنها تا به حال درخواست هند اجازه می دهد تا عرضه دارو هیدروکسی کلروکین (HCQ) در حال حاضر استفاده می شود به عنوان یک درمان ممکن برای COVID-19.

“آیا هدف پزشکان درخواست برای تجهیزات حفاظت شخصی (PPE)” است که درخواست تجدید نظر که تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) ساکن پزشکان انجمن (RDA) ساخته شده است که به نخست وزیر نارندرا مودی در آن نامه در روز دوشنبه.

اوتار پرادش ممکن است گسترش مداوم مستند فراتر از مارس 14, یک مقام ارشد دولت گفت: در روز دوشنبه با استناد به افزایش تعداد COVID-19 موارد مثبت در دولت از جمله کسانی که مربوط به Tablighi Jamaat.

شهرداری اجرای شهرهای هوشمند ماموریت را شروع کرده اند با استفاده از یکپارچه فرماندهی و کنترل مراکز (ICCCs) به عنوان “اتاق جنگ” برای COVID-19 پاسخ از جمله حمل دوربین مدار بسته نظارت از فضاهای عمومی با استفاده از گرما و نقشه به راه اندازی ویروس مهار مناطق و ردیابی زمان واقعی از آمبولانس.

دادگاه عالی دهلی نو روز دوشنبه مادی و معنوی خود را موقت به قید وثیقه درخواست مسیحی میشل جیمز اتهام واسطه بازداشت در AgustaWestland VVIP هلی کوپتر اومدی.

شبح COVID-19 ساخته شده است و ظاهر آن در هند یکی از ترین طبقه ذخایر ببر. مرگ 10 ساله و بیمار مرد ببر در Pench رزرو ببر (PTR) — ترین کشور munificent رزرو —که تسلیم به یک بیماری تنفسی’ روز شنبه گذشته خواهد شده اند به یک امر معمول.

ژاپن است که در میان معدود کشورهایی است که رفت و در برابر دانه در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. در ابتدا تعداد موارد کم بود تا حد زیادی با توجه به شناسایی بیماری خوشه و با وجود عدم وجود یک مستند یا فشرده تست. به تازگی یک افزایش در موارد منجر به تماس برای یک وضعیت اضطراری.

داده ها نشان می دهد که ژاپن استراتژی کار نمی کند. هند پس از یک دوره مشابهاما دارای یک مستند در محل.

“من آن را عجیب و غریب که ورزشکاران صحبت در مورد ورزش خود را در این زمان که ما در حال نگاه کردن به چیزهای بزرگتر مثل بقا و سلامت و ایمنی است. این چیزهایی که بسیار مهم تر از یک ورزشی حرفه ای است. پلیس و پرستاران و پزشکان و امدادگران — آنها ما saviours. آنها زندگی خود را در معرض خطر برای ما است. من قدردانی من به همه آنها” Advani صحبت می کند به هندو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید