صبح خلاصه: مرکز وعده هند ساخته شده به روش RT-PCR تست کیت مه-end; هیلاری کلینتون تایید جو بایدن پیشنهاد ریاست جمهوری و بیشتر

وزیر بهداشت گفته است که هند قادر خواهد بود به تولید RT-PCR و آنتی بادی کیت های آزمایش توسط ممکن است تا پایان.

“تمام فرآیندهای در مرحله پیشرفته و تولید شروع خواهد شد و پس از اخذ تایید از ICMR. این کمک خواهد کرد که ما در جلسه هدف ما از 1 لاخ آزمون در روز 31 مه. ما صادر شده جهت تسریع در توسعه anti-بدن کیت تشخیص real-time PCR-based کیت تشخیص و واکسن برای COVID-19 زیر “را در هند” آقای Vardhan گفت.

سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون حمایت جو بایدن کاخ سفید پیشنهاد روز سه شنبه.

“من می خواهم برای اضافه کردن صدای من به بسیاری از کسانی که به تایید شما به رئيس جمهور ما” خانم کلینتون گفت: طی یک ویدئو کنفرانس زنده با معاون رئیس جمهور سابق.

دیوان عالی کشور داده است مرکز دو هفته به توضیح وزارت امور خانه (MHA) سفارش صادر شده در مارس 29, کارگردانی کارفرمایان به پرداخت کامل حقوق و دستمزد به کارگران خود را در طول مستند.

به عنوان از آوریل 28 عنوان بسیاری از 430 مناطق در هند ثبت کرده اند حداقل یک COVID-19 مورد 301 بیش از مارس 28 رقم نشان می دهد گسترده و سریع گسترش است.

گسترش این گروه را به مناطق آسیب دیده بود به طور یکنواخت توزیع شده میان کشورها. برخی از ایالت ها مانند اوتار پرادش و تامیل نادو دیدم یک درجه بالاتر از گسترش با 41 و 26 مناطق جدید به ترتيب ضبط اولین مورد در این دوره یک ماهه.

با باران های موسمی در اطراف گوشه ملی در واکنش به این فاجعه نیروی (NDRF) در حال آماده سازی به صورت دوقلو چالش coronavirus (COVID-19) و سیل در نقاط مختلف کشور است. هند و هواشناسی بخش (IMD) پیش بینی عادی موسمی است که انتظار می رود آمار کرالا در تاریخ 1 ژوئن.

جمعیت و یا حتی چشم انداز یکی ممکن است نفرت در همه جا اما دولت آغاز شده است برنامه ریزی برای Maha Kumbh Mela در هریدور, Uttarakhand در ژانویه 2021.

با 103 تازه موارد چنای شمارش از COVID-19 نفر افزایش یافت و به 673. در واقع دولت را به طور کلی شمارش عبور از 2000 علامت در روز سه شنبه. تامیل نادو در گزارش اول خود را COVID-19 مورد در مارس 7. تعداد کل موارد عبور از 1000 علامت گذاری به عنوان در مارس 12. این تعداد دو برابر شده در 16 روز به 2,058*. وجود دارد 902 فعال موارد — افراد تحت درمان در بیمارستان.

این مستند در پی coronavirus (COVID-19) شیوع ممکن است به طرز چشمگیری کاهش آلودگی هوا در سراسر کشور اما نه به طور قابل توجهی کاهش آلودگی در Ganga با توجه به گزارش های مرکز کنترل آلودگی هیئت مدیره (CPCB).

اتحادیه دولت است طراحی یک عمده تخلیه طرح مربوط به نیروی دریایی و نیروی هوایی هند (IAF) و هوایی هند به سرخپوستان رشته در غرب آسیا به دنبال در سراسر کشور مستند و محدودیت های مسافرتی با توجه به COVID-19 متعدد دفاع منابع گفت.

تعداد مرگ و میر روزانه از رمان coronavirus دوباره افزایش یافت در ایالات متحده در سه شنبه یک چوب خط حساب کردن از دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد که این کشور تعداد مرگ و میر پیشی گرفتن آن از آمریکایی ها در جنگ ویتنام.

گزارش کمیسیون بین المللی آزادی مذهبی (USCIRF) کاهش داد هند به بالاترین رتبه “کشورهای نگرانی خاص” (CPC) در آن سال 2020 گزارش. گزارش منتشر شده در واشنگتن توسط دولت فدرال کمیسیون است که توابع به عنوان یک نهاد مشورتی قرار داده شده هند در کنار کشورها از جمله چین و کره شمالی و عربستان سعودی و پاکستان است. هند بود که طبقه بندی به عنوان یک “درجه 2 کشور” در سال گذشته لیست. این اولین بار پس از سال 2004 که هند قرار داده شده در این دسته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>