نماینده تجاری ایالات متحده (USTR) رابرت Lighthizer است قرار دادن کردن سفر خود به هند در این هفته حداقل دو, منابع رسمی گفت: در میان نشانه هایی که هند و ایالات متحده ایران را به یک پچ خشن فقط جلوتر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید.

سارا عبدالله خلبان دادخواست به چالش کشیدن رزرو برادر او و سابق جامو و کشمیر وزیر Omar عبدالله تحت امنیت عمومی عمل می کنند (PSA) ذکر شده است قبل از یک نیمکت از قضات آرون Mishra و ایندیرا بانرجی در فوریه 14.

روز قبل از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند, چهار سناتور که توصیف خود را به عنوان “دوستان دیرین هند” نوشته شده است به وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo درخواست برای یک ارزیابی از وضعیت در کشمیر و همچنین تابعیت متمم قانون (CAA) و ثبت ملی تابعیت (NRC).

سارا عبدالله خلبان دادخواست به چالش کشیدن رزرو برادر او و سابق جامو و کشمیر وزیر Omar عبدالله تحت امنیت عمومی عمل می کنند (PSA) ذکر شده است قبل از یک نیمکت از قضات آرون Mishra و ایندیرا بانرجی در فوریه 14.

همچنین به عنوان خوانده شده | کشته CRPF jawan خانواده هنوز برای آمدن به شرایط با از دست دادن

امور خارجی وزیر S. Jaishankar رد و بدل تیز پیام در رسانه های اجتماعی در روز پنج شنبه با Rajya سبها عضو Jairam رامش پس از وزیر ستایش یک کتاب برای این استدلال که جواهر لعل نهرو در حال برنامه ریزی برای حذف سردار Vallabhbhai Patel از اولین پست-استقلال کابینه.

بیست و پنج سفیران در دومین روز از سفر خود به J&K چندین ملاقات مقامات ارشد ارتش افسران و گروه های حمایت از ابطال ماده 370 و معرفی شهروندی (متمم) قانون (کا) در جامو.

از متداول شدن جاده ها و کاشت درختان نخل در کنار خیابان ها به ساختمان یک دیوار ظاهرا برای پنهان کردن محله های فقیرنشین در گجرات دولت بیرون کشیدن تمام متوقف می شود به تحت تاثیر قرار دادن رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد که این شهر مهمان برای چند ساعت در فوریه 24.

دستگیری ترور متفکر حافظ سعید پاکستان بخشی از اسلام آباد طولانی-انتظار بین المللی تعهد یک منبع دولتی گفت. این بیانیه نشان می دهد که جنوب بلوک ترجیح می دهم پاکستان را بیشتر قابل اثبات اقدامات علیه ترور لباس ها و افراد است.

در کارناتاکا بالا دادگاه روز پنجشنبه اعلام کرد به عنوان “غیر قانونی” منظور تصویب بنگلور شهر کمیسر پلیس تحمیل قسمت 144 از دادرسی مدنی (Cr.PC) از دسامبر 19 به 21 سال 2019 پیش از یک سری از نرم افزار – و ضد شهروندی متمم قانون (CAA) تظاهرات.

کل دستگاه دولتی از BJP دولت در اوتار پرادش “چراغ از بالا عمل کرده و با قبر تعصب و مرتکب خشونت با هدف قرار دادن یک جامعه خاص دولت مسلمان جمعیت” در سرکوب آن نشان دادن در برابر تابعیت (متمم) قانون یک گروه از فعالان ادعا شده در روز پنج شنبه.

اینجا کلیک کنید برای هندو‘آخرین اخبار به روز رسانی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی