صبح خلاصه: سردرگمی بیش از عدم تطابق در وزارت بهداشت و درمان ICMR آمار و ارقام; PM-مراقبت قطع کمک های مالی از دولت حقوق کارکنان و بیشتر

یک روز پیش از یک ممکن است آرامش در مستند محدودیت و سردرگمی حاکم در تعداد واقعی COVID-19 مورد در کشور ثبت شده در روز شنبه. از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) که مختصات تست و گره مرکزی از اطلاعات در مورد روزانه عفونت گزارش شده است که 16,365 افراد تاييد شده بود مثبت. از این 2,154 تایید شدند در روز شنبه به تنهایی برای اولین بار در روزانه بار مورد نقض 2,000 خوانده شده را علامت.

کارکنان از تعدادی از ادارات دولتی و سازمان با اهدا یک روز حقوق و دستمزد به سمت PM-مراقبت صندوق. در حالی که کمک های مالی به معنای COVID-19 امداد گفته شد که “داوطلبانه” دولت بخشنامه ها نشان می دهد که کسر ساخته شده بودند به طور مستقیم از حقوق. کسانی که مایل به کمک مالی خواسته شد برای ارائه امتناع خود را در نوشتن.

همچنین به عنوان خوانده شده | PM خواستار techies به ایجاد فراگیر, مدل های کسب و کار در میان همه گیر | FinMin فیات به کارکنان ماهانه کمک های مالی به PM-مراقبت

در یک مصاحبه اختصاصی به هندونویسنده این گزارش و اقتصاددان ارشد برای جنوب آسیا هانس Timmer می گوید: مدیریت مهاجر بازده بخش خدمات و از دست دادن درآمد و تامین امنیت غذایی برای فقیرترین هستند اولویت های اصلی برای منطقه است.

یک هفته پس از دپارتمان داروسازی هشدار قریب الوقوع کمبود دارو اگر دارویی واحد قادر به فعالیت آزادانه در این مستند وجود دارد تنها حاشیه ای بهبود عملکرد خود را با کارمند, حرکت, حمل و نقل و مواد اولیه لوازم هنوز هم مانع و خدمات پیک باقی مانده غیر کاربردی است.

کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra به تمجید, Uttar Pradesh دولت برای بازگرداندن دانش آموزان رشته در Kota, Rajasthan, با توجه به مستند و به دنبال کمک برای کارگران مهاجر از دولت گیر در شهرهای مختلف.

به عنوان سازمان جهانی بهداشت (WHO) چنگ زدن با بزرگترین بحران مواجه انتقاد بیش از آن پاسخ اولیه به COVID-19 همه گیر و قطع کمک های مالی از آمریکا شاشی Tharoorسابق تحت دبیر کل سازمان ملل متحد می گوید وضعیت کیفرخواست است و نه خیلی از آژانس اما کشورهای عضو که آن را تقاضا باقی می ماند مدیون به آنها.

این COVID-19 وقوع است و قرار است در هند تقویم انتخاباتی در پشت رایتر. عدم وجود واکسن و یا درمانی مداخله در برابر این بیماری لازم است یک دوره طولانی از فاصله فیزیکی و اقدامات بهداشتی که همه می گویند کارشناسان را تغییر بزرگ هند نظرسنجی سیرک برای همیشه لطفا برای.

گوا در روز یکشنبه اول شد صفر COVID-19 دولت در این کشور با گذشته هفت مورد مثبت هم منفی. این باعث می شود گوا اولین دولت سبز در کشور با هیچ موردی از coronavirus گزارش از آوریل 3. کشور ساحلی تا به حال در مجموع هفت موارد مثبت از آنها شش تا به حال سفر تاریخچه و یک برادر از یک بیمار مثبت.

همچنین بخوانید: گجرات موارد توسط 367 به 1,743 مرگ و میر مانت 63 | بیش از 550 موارد جدید در ماهاراشترا در یک روز | ارائه فرصت های شغلی برای مهاجران یوگی می گوید مقامات | یک مرگ 105 نفر در تامیل نادو

یک ویدیو از دو Dalits که بیرحمانه مورد ضرب و شتم توسط pradhan از یک مرتا ایجاد کرد ظاهر در رسانه های اجتماعی در مارس 19. این pradhan از Kaili ایجاد کرد بازداشت شده است پلیس گفت:.

خودرو راننده که اهدا تمام پول نقد خود را با وجود نداشتن غذای کافی برای خوردن کمک کرده است پلیس در آروناچال پرادش منطقه اضافه کردن چرخ به یک جامعه آشپزخانه مفهوم است که تبدیل به الگو برای دیگران به دنبال.

همچنین به عنوان خوانده شده | لوازم یدکی میمون ویروس شناسان می گویند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>