صبح خلاصه: COVID-19 نفر در هند عبور از 230 ایتالیا را در صدر تلفات 4,000 پس از یک روز ضبط و بیشتر

با عنوان بسیاری از 75 تازه موارد گزارش روز جمعه تعدادی از COVID-19 مثبت افراد در کشور بود در 236 این ICMR گفت.

از این 32 خارجی هستند و 23 نفر از بيمارستان مرخص شده بودند پس از درمان. قبلا دولت آگاه بود Lok سبها که 276 سرخپوستان تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری کشنده در خارج از کشور.

ایتالیا گزارش یک رکورد 627 جدید کروناویروس مرگ و میر در 20 مارس و دیدم آن شکوه تلفات پیشی بگیرد 4,000 با وجود تلاش های دولت برای جلوگیری از همه گیر را گسترش.

مدیترانه کشور روزانه نرخ مرگ و میر در حال حاضر بالاتر از آن است که رسما گزارش شده توسط چین در اوج شیوع آن در اطراف ووهان هوبئی.

امارات متحده عربی روز جمعه گزارش دو مورد اول مرگ و میر ناشی از کروناویروس در کشور است. ابوظبی گزارش شده 140 عفونت تا کنون از آنها 31 بهبود یافته اند اما هیچ مرگ و میر.

“وزارت بهداشت و درمان و پیشگیری اعلام کرده است که دو مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus COVID-19 در کشور” امارات خبر داد. یکی از این افراد بود که 78 ساله عرب ملی که تا به حال وارد این کشور از اروپا

وزارت بهداشت مقامات گفت: آنها هنوز هم به تحقیق در مورد یک فرد در تامیل نادو که تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس (COVID-19) و بنا به گزارش ها تا به حال هیچ سفر تاریخچه به کشورها را تحت تاثیر قرار, و نه تماس با هر کسی که تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

قیمت خرده فروشی از دست sanitisers شده اند در پوش ₹100 به 200 میلی لیتر بطری اطلاع رسانی وزارت امور مصرف کننده گفت: در روز جمعه. قیمت فولاد ماسک (3 طبقه) و غیر بافته شده ماسک نیز در پوش ₹10 و ₹8 بود. اطلاع رسانی خواهد در نیروی باقی می ماند تا 30 ژوئن.

پس نخست وزیر نارندرا مودی تماس بگیرید “janata حکومت نظامی” در مارس 22, راه آهن هند تصمیم گرفته است که هیچ قطار مسافری را از سرچشمه هر ایستگاه راه آهن در کشور از نیمه شب به 10 p. m. در مارس 22. علاوه بر این هیچ پست اکسپرس یا قطار بین شهری نشات گرفته بین 4 صبح و 10 شب کار در مارس 22.

افراد برجسته و مقامات ارشد در آروناچال پرادش می توان نام برد و خجالت در رسانه های اجتماعی اگر آنها فرار غربالگری در ایست های بازرسی برای COVID-19 بیماری همه گیر.

بالیوود خواننده Kanika Kapoor اعلام روز جمعه که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 باعث ترساندن در میان چندین بالا سیاستمداران بود که با حضور یک سری از حوادث با او در لکهنو به تازگی به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در تماس با آنها.

جریان غول Netflix آمده است با $100 میلیون صندوق امداد است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از اعضای سرگرمی و خلاق جامعه که در حال مبارزه برای اشتغال در پی همه تلویزیون و فیلم محصولات تعطیل با توجه به تاثیر COVD-19.

با 53 مورد تأیید ماهاراشترا در حال حاضر دارای بیشترین تعداد رمان coronavirus موارد در هند. Jyoti Shelar صحبت می کند به پزشکان افسران پزشکی و میکروبیولوژی که هوشیار باقی می ماند به عنوان ویروس همچنان به گسترش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر