هند گزارش سوم آن مرگ از COVID-19 همه گیر در روز سه شنبه اتحادیه وزارت بهداشت قرار دادن تعداد موارد مثبت در 137. اما داده ها از متحده قرار می دهد شماره 143.

51 آزمایشگاه های خصوصی [معتبر ملی اعتباربخشی هیئت مدیره برای تست و کالیبراسیون آزمایشگاه (NABL)] به زودی مجاز به آزمون برای COVID-19 به منظور افزایش ظرفیت برای تشخیص و تشخیص در علاوه بر این به 72 کاربردی آزمایشگاه.

چین با توجه به رفتن پیش محققان شروع به ایمنی انسان آزمونهای تجربی coronavirus واکسن در مسابقه به منظور توسعه یک شات در برابر COVID-19 بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 7000 نفر در سراسر جهان.

این Madhya Pradesh کنگره در 17 مارس با نزدیک شدن به دیوان عالی کشور جهت اعطای این دسترسی و برقراری ارتباط با آن 16 ‘شورشی’ MLAs spirited away به بنگلور پیش از مجمع کف تست در برابر Kamalnath دولت است.

فرودگاه در ایتالیا و کره جنوبی هستند و بیشترین تاثیر را در حالی که آنهایی که در هند و ایالات متحده آمریکا هستند و کمتر تحت تاثیر قرار. بمبئی بیشتر تحت تاثیر هندی فرودگاه در حالی که در میان فرودگاه بین المللی آمستردام شد و ضربه بیشتر به دلیل لغو شد.

سابق رئیس دیوان عالی عدالت Ranjan Gogoi روز سه شنبه توجیه نامزدی خود را به Rajya سبها است اما به استادانه درست شده به این دلیل ساخته شده است که او وزن و قبول ارائه دهد.

دیوان عالی کشور روز سه شنبه تایید حق خدمت کوتاه خدمات کمیسیون (SSC) زنان افسران نیروی دریایی به اعطا می شود کمیسیون دائمی (PC) در رقابت با همتایان مرد خود.

فرانسه نقل مکان کرد و به یک نزدیک به کل مستند در روز سه شنبه بیش از ترس از COVID-19 گسترش, آخرین کشور به اعمال محدودیت های شدیدی بر زندگی میلیون ها نفر از مردم است. رهبران اروپایی همچنین طرح ممنوعیت غیر ضروری سفر به قاره, در روز سه شنبه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن هزاران طرح میتوانست به جامعه و کتک اقتصاد.

چین روز سه شنبه گزارش 21 مورد جدید از این ویروس 20 از آنها وارد شده است. فقط یک مورد جدید تایید شد در ووهان هوبئی استان که در آن بیماری برای اولین بار شناسایی شده در اواخر ماه دسامبر.

کوین دورنت گزارش شده است که در میان چهار Brooklyn Nets بازیکنان که آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس و در انزوا. چهار تا از موارد بیش از دو برابر شده تعداد موارد COVID-19 در میان بازیکنان NBA.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی