صبح خلاصه: COVID-19 بازدید هر دو جنس به طور مساوی به جز در دو کشور; برنی ساندرز قطره جو بایدن مجموعه به نامزد حزب دموکرات و بیشتر

قابل توجه مقایسه با بسیاری از کشورها مردان در هند بیش از زنان به نظر می رسد به طور نامتناسبی به احتمال زیاد به تست مثبت برای COVID – 19 تجزیه و تحلیل داده جهانی را نشان می دهد. این ناهنجاری کارشناسان گفته هندومی تواند آماری بازتاب نسبتا پایین برای تست این بیماری در هند. هفته گذشته وزارت بهداشت گفت: 76 درصد از موارد تایید شده در هند مرد بودند.

تست های مربوط به COVID-19 آیا انجام می شود مورد تایید دولت و یا آزمایشگاه های خصوصی باید هزینه رایگان دیوان عالی کشور دستور داد در روز چهارشنبه. مسئله لازم جهت بلافاصله آن گفت دولت است.

مرکز ابراز نگرانی جدی بر “polarising افکار عمومی مذهبی خطوط” در مقابل افت خاص جامعه هدف به عنوان مسئول گسترش COVID-19 در کشور است.

با این مرکز در انتظار یک بحران نقدی با توجه به COVID-19 بحران مرکزی ترین ادارات دولتی خواسته شده است به کاهش خود را در سه ماهه اول هزینه به 15-20 ٪ از سال بودجه برآورد (بود).

انتظار درآمد مالیات GST و آداب و رسوم بازپرداخت به مقدار ₹18,000 کرور منتشر شود بلافاصله به ارائه کمک به 14 لاخ مالیات دهندگان و یک لاخ کسب و کار.

در زمانی که صادرات هیدروکسی کلروکین یک ضد مالاریا مواد مخدر است که آن نیز استفاده می شود در درمان COVID-19 یک موضوع بحث این کشور را تنها در بخش دولتی انجام است که باعث می شود یک متفقین ضد مالاریا مواد مخدر — کلروکين فسفات — در حال انتظار برای سفارشات برای تولید بیشتر از مواد مخدر است.

این اوتار پرادش دولت در روز چهارشنبه تصمیم گرفت به طور کامل مهر و موم COVID-19 نقاط در 15 منطقه تا پایان این مستند در تاریخ 14 آوریل. اعلام, اول, ساخته شده به صورت شفاهی توسط یک مقام ارشد باعث وحشت خرید میان اضطراب عمومی که پا به بازار در اعداد بزرگ به عنوان سردرگمی غالب بر آن مناطق خواهد آمد تحت قلمرو اجراء کل مستند.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود در روز چهارشنبه ساخت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به presumptive نامزد به صورت جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 انتخابات.

پس از 76 روز در مستند شهرستان چینی در قلب جهانی همه گیر بازگشایی شد و روز چهارشنبه دهها هزار نفر بلافاصله پریدند روی قطار و هواپیما را ترک کنند. در جای دیگر اقتصادی و سیاسی و روانی تلفات و مبارزه با این ویروس رشد به طور فزاینده ای روشن و سخت تر به خرس.

بن استوکس به پایان رسیده است, Virat Kohli سه سال سلطنت به عنوان Wisden را پیشرو کریکت در جهان پس از بازی در یک نقش بازیگران در انگلستان در جام جهانی برنده سال گذشته است. استرالیا Ellyse پری اصلاح پیشرو زنان کریکت در جهان عنوان از Smriti Mandhana.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید