صبح خلاصه: دهلی نو گزارش هند دوم COVID-19 مرگ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وضعیت فوق العاده اعلام شد و بیشتر

با مرگ دوم و بیش از 80 موارد مثبت COVID-19 هند راه اندازی کرده است یک مهار مستند به گفته کارشناسان با چند متحده بسته شدن مدارس و تئاتر و لغو رویدادهای عمومی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد یک ملی اضطراری بیش از سرعت گسترش coronavirus به رایگان تا 50 میلیارد دلار در فدرال کمک و گفت که “به احتمال زیاد” آزمایش ویروس خود را به زودی پس از مواجهه ممکن است قرار گرفتن در معرض.

ماسک و دست sanitisers اعلام شده است که کالاهای اساسی با توجه به کمبود در پی COVID-19 شیوع. در مارس 13, مرکز اطلاع سفارش تحت کالاهای اساسی, قانون سال 1955 به اعلام 2 طبقه و 3 طبقه فولاد ماسک N95 ماسک و دست sanitisers به عنوان کالاهای اساسی تا 30 ژوئن 2020.

هند تنها پنجمین کشور در جهان علاوه بر ژاپن و تایلند و ایالات متحده و چین را با موفقیت جدا COVID-19 ویروس فشار کمک به آن را اولین گام در جهت تسریع توسعه مواد مخدر واکسن و سریع تشخیصی کیت در کشور است.

با سازمان جهانی بهداشت اعلام COVID-19 جهانی همه گیر نیاز اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش عفونت است که تاکید نمودند.

زنان از شاهین باغ خواستار در جمعه عادلانه کاوشگر در جامعه خشونت در شمال شرق دهلی نو و جبران ₹1 کرور به قربانیان. “باید وجود داشته باشد یک تحقیق در مورد چگونه مردم آمد به دهلی نو از U. P. و در طول خشونت” یک گروه از زنان در محل گفت: در اواخر شب در کنفرانس مطبوعاتی.

پس از هفت ماه استراحت ناشی از abrogation جامو و کشمیر را وضعیت خاص و در نتیجه خاموش شدن دره دانش آموزان به مدرسه بازگشت در فوریه 24. Peerzada Ashiq گزارش خود را در stuggle برای گرفتن فقط قبل از مدارس بسته دوباره در رمان coronavirus تهدید.

انتشار پنج بار J&K وزیر و کنفرانس های ملی (NC) رئیس جمهور دکتر فاروق عبدالله روز جمعه را هم بزنید راکد سیاسی آب در J&K با هر دو دهلی نو و در منطقه ای به انتظار و نگرانی در مورد آینده سیاسی حرکت می کند.

انجمن فرودگاه خصوصی اپراتورها (APAO) در روز جمعه با نزدیک شدن به دولت با یک درخواست برای اجازه می دهد levying از یک اسمی مسافر تسهیل اتهام به عنوان بخشی از کرایه های هواپیمایی برای پوشش افزایش هزینه های عملیاتی بودن متحمل شده توسط اپراتورها در پی COVID-19 شیوع و کاهش مسافر جلد است.

سازمان بهداشت جهانی روز جمعه گفت که اروپا در حال حاضر “epicentre” برای جهانی coronavirus همه گیر و هشدار داد این بود که غیر ممکن است بدانید که در هنگام وقوع خواهد اوج.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت: او را “به احتمال زیاد” آزمایش می شود به زودی برای رمان coronavirus اگر چه او تاکید کرد که او “نمایش هیچ نشانه ای ندارند.” آقای ترامپ فشرده شد بارها و بارها در طول یک کاخ سفید در کنفرانس خبری در مورد اینکه آیا او باید آزمایش پس از آمدن به تماس با یک برزیلی رسمی در حال حاضر شناخته شده به COVID-19.

خدمات کامل حامل Vistara روز جمعه منع کمدین Kunal Kamra از مصرف آن پرواز تا مارس 27 هواپیمایی رسمی گفت. این تصمیم گرفته شده بعد از آقای Kamra پیدا شد “گناه” به اتهام سوء رفتار توسط یک کمیته داخلی از نیلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر