صبح خلاصه: نابود چینی پست پشت در Galwan دره دهلی سبقت بمبئی به عنوان شهرستان بدترین ضربه توسط COVID-19 و بیشتر

به عنوان فرمانده ارتش ژنرال Manoj Naravane ملاقات سربازان بر روی زمین در شرق Lakadh در روز چهارشنبه و ارائه لوح تقدیر و تشکر, کارت به کسانی که در اخیر standoffs با چین, تازه, تصاویر ماهواره ای از 22 ژوئن نشان می دهد که چینی ها مشاهده ارسال های نابود شده در 15 ژوئن در برخورد خشونت آمیز در Galwan منطقه بازگشته است.

دهلی ثبت 3,788 جدید COVID-19 موارد در روز چهارشنبه و پیشی گرفت بمبئی برای تبدیل شدن به شهرستان با بیشترین تعداد از کل موارد. دهلی مورد شمارش افزایش یافته است به 70,390 در حالی که آن تلفات صعود به 2,365 با 64 بیشتر مرگ و میر.

کمیسیون مالی دانشگاه (UGC) در نظر دارد مشاوره کالج ها و دانشگاه ها به لغو نهایی خود را در سال امتحانات و ترم امتحانات در نور از افزایش COVID-19 موارد بر اساس یک مقام ارشد در وزارت توسعه منابع انسانی.

پاکستان یکی دیگر از دریافت پسوند “greylist” به عنوان Financial Action Task Force (FATF) جلسه عمومی روز چهارشنبه تصمیم به ادامه تمام کشورهای تحت بررسی برای ترور تامین مالی و پول شویی تا اکتبر سال 2020 است. اما اسلام آباد مواجه شکست در جبهه های دیگر با ایالات متحده کوبیدن آن رکورد با تروریسم از جمله شکست خود را به عمل در برابر گروه های مانند Lashkar-e-Taiba (اجازه) و دریافت متحده از حق وتو در برابر آن تلاش مشترک با چین به لیست یک مهندس در شورای امنیت سازمان ملل (UNSC)’s 1267 لیست.

در تلاش برای رسیدن به اجماع در مبارزه با COVID-19 West Bengal وزیر Mamata نوری روز چهارشنبه در ملاقات با نمایندگان تمام احزاب سیاسی و اعلام کرد که این مستند در دولت تمدید خواهد شد لازم تسهیلات تا ژوئیه 31.

یک جلسه بین چهار مانیپور MLAs ملی حزب مردم (NPP) همراه با مگالایا وزیر و NPP رئیس کنراد Sangma با اتحادیه خانه وزیر Amit Shah به ارمغان آورده است از بعضی جهات از وضوح بیش از بحران معلق در هوا بیش از BJP پس از MLAs اعلام کرد که آنها defecting به کنگره.

MOIL محدود دولتی منگنز شرکت کارگردانی چین زغال سنگ شماره 3 معدن (India) Private Limited برای حفظ عملیات معلق در یک معدن در بالاگھاٹ منطقه, Madhya Pradesh تا آن را دوباره استخدام 64 کارگران هندی.

یک روز پس از کنگره مشغول به کار کمیته را متهم به دولت نارندرا از “نادرست” مرز وضعیت با چین در Ladakh حزب روز چهارشنبه از دولت خواسته “آمده پاک” در ادعاهای ساخته شده توسط BJP MP خوک خرطوم دراز مالایا گائو در مورد چینی رسوخ در آروناچال پرادش.

این پایان یک عصر: ژاپن Olympus گفت آن است که فروش آن تلاش بخش دوربین به تمرکز بر روی تجهیزات پزشکی — در حال حاضر بخش عمده ای از طبقه شرکت کسب و کار است.

بازیگر Priyanka Chopra و فیلمساز Anurag Kashyap در میان جشنواره بین المللی فیلم تورنتو (TIFF) سفیران برای سال 2020 است.

جهان شماره 1 نواک جوکوویچ بود که به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار برای میزبانی هیئت تنیس نمایشگاه که در آن او یکی از چهار بازیکن تست مثبت برای coronavirus گذشت که فرستاده shudders از طریق یک ورزش تلاش به عقب بر گردیم روی پای خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>