صبح خلاصه: ICMR توصیه می کند استفاده از سریع تر COVID-19 کیت تست; اسکار 2021 مراسم معطوف به مارس و بیشتر

از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) توصیه کرده است استفاده از استاندارد Q COVID-19 Ag تست تشخیص آنتی ژن در مهار مناطق و تنظیمات بهداشت و درمان در ترکیب با روش RT-PCR آزمون. جمع آوری بینی گرد و خاک استفاده می شود برای تست در این روش.

نپال نخست وزیر K. P. Sharma Oli حرکت را به یک متمم قانون اساسی است که باعث تغییر نپال نقشه شامل خاک در هند “prejudged” هر آینده بحث گفت: دهلی نو عملا حاکم کردن مذاکرات با کاتماندو برای لحظه ای.

برای چهارمین بار در تاریخ اسکار در حال به تعویق افتاد. The Academy of Motion Picture Arts and Sciences و شبکه تلویزیونی ABC گفت: در 15 ژوئن که 93 جوایز اسکار را در حال حاضر برگزار شد مارس 25, 2021, هشت هفته بعد از اصل برنامه ریزی شده به دلیل همه گیر اثرات در صنعت فیلم است.

در ژوئن 15, U. s. غذا و داروی آمریکا لغو اضطراری با استفاده از مجوز (امارات) صادر شده برای دو دارو — هیدروکسی کلروکین سولفات و کلروکين فسفات — برای استفاده در برخی بیمارستان بستری COVID-19 بيمار. FDA در حال صدور مجوز در 27 مارس ،

هند اتباع شاغل به رانندگان در کمیسیون عالی در اسلام آباد رفت و گم شده و برای چندین ساعت در روز دوشنبه در یک مورد مشکوک از ربوده شدن توسط محلی آژانس های امنیتی است.

از تاریخ 1 مه 60 لاخ مهاجران گرفته بود 4,450 Shramik ویژه در میانگین قیمت بلیط از ₹600 که راه آهن بهبود بود 15% و راه آهن و رئیس هیئت مدیره V. K. Yadav روز دوشنبه گفت:.

در ادامه از سطح زمین و گفت و گو برای حل و فصل مداوم ایستاده در مرز هند و چین روز دوشنبه برگزار شد در تیپ فرمانده و افسر فرمانده (CO) در سطح Galwan منطقه شرق لاداخ دفاع منابع گفت.

از نظر افزایش تعداد COVID-19 موارد مثبت در پایتخت خارجه, وزیر Edappadi K. Palaniswami روز دوشنبه اعلام کرد بیشتر از 12 روز کامل ‘مستند’ در چنای و بخش های خاصی از چنگلپتو, Kancheepuram و تیرووللور مناطق بین ماه های ژوئن 19 و 30. برخی از لوازم ضروری و خدمات اجازه خواهد داشت به تابع.

آخرین مناسک بالیوود ستاره Sushant Singh Rajput که گذشت در روز یکشنبه برگزار شد در ناپسندیده Parle را Pawan هانس کوره های جسد سوزی در بمبئی در روز دوشنبه. پدرش K. K. Singh و دیگر اعضای خانواده وارد از پتنا اواخر یکشنبه شب و دوشنبه صبح.

مدیر یک بانک در Odisha را Nuapada منطقه به حالت تعلیق در آمد و پس از 60 سال کشیده 100 ساله در یک تخت به بانک برای برداشت پول از یک Jan Dhan حساب.

یک قایق از اتحادیه اروپا و سازمان ملل بازگشایی مرزهای خود را به همکار اروپایی در روز دوشنبه پس از ماه از coronavirus محدودیت اما چین شد مبارزه با شیوع جدید است که stoked ترس از موج دوم.

دانیل برگر آمده از محکم-مفتول در کویل آنلاین برای برنده شدن در این PGA Tour مسابقات برای اولین بار پس از سه ماه COVID-19 شکستن با یک حذفی پیروزی در چارلز شواب چالش در اینجا در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>